Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik na Sardynii. Beata Garncarska . Atrakcje Sardynii.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik na Sardynii. Beata Garncarska . Atrakcje Sardynii.

Beata Garncarska, licencjonowany polski przewodnik na Sardynii.

Witaj ? Mam na imię Beata od 2010 roku jestem licencjonowanym przewodnikiem na Sardynii.

Od 2019 posiadam również uprawnienia jako PRZEWODNIK GÓRSKI.

Sardynia to coś znacznie więcej, niż piękne plaże, turkusowe wybrzeża i łaskawe słońce.

I chętnie Ci to udowodnię!

Ze mną poznasz jej drugie oblicze – spowite lekką mgiełką, pełne kamiennych wież, grobowców olbrzymów i ludowych tradycji, które kultywowane są do dziś. To magia, która unosi się w powietrzu, oczarowuje, uwodzi. I nie daje o sobie zapomnieć.

I nie martw się: nie zapomnę o tym, że jesteś na wakacjach. Zabawa do białego rana na festiwalach muzycznych, degustacja lokalnych piw i win, kulinarne przyjemności, zachody słońca i nowi, interesujący ludzie – to mój plan na Twój pobyt na wyspie.

Licencjonowany przewodnik turystyczny, travel planner, przyszły sommelier, dziennikarka dla wydawnictw Bezdroża i Pascal, fajny kompan, człowiek, który nie usiedzi w jednym miejscu i kocha dobrą kuchnię, Sardynię i drugiego człowieka.

Podróże ze mną to frajda – tak przynajmniej twierdzą moi klienci.

Odkryj Sardynię z mówiącym po polsku przewodnikiem, który zaproponuje mało znane skarby w kraju i mieście i jego otoczeniu. Doświadcz więcej zwiedzając Sardynię z opowiadającym po polsku przewodnikiem. Kimś, kto zna kraj i miasto chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Ukaże Ci nieodkryte Sardynię. Wybierz się na prywatną tułaczkę po Sardynii. Skorzystaj w każdym calu z potencjału, które prezentuje Tobie Sardynia. Poznaj nowe miejsca, interesujących ludzi. Poczuj unikalną atmosferę, jaką można doświadczyć tylko na Sardynii. Polskojęzyczny przewodnik po Sardynii pokaże Ci lokalizacje, jakich nie wyszukasz o Sardynii w przewodniku. Prezentacja lokalnych miejsc turystom i gościom po Sardynii to zamiłowanie, lecz równolegle sposób na życie. Nie od dziś zajmuję się odnajdowaniem dziewiczych miejsc na Sardynii, które każdy pragnąłby zobaczyć. W czasie Twoich wakacji mogę odkryć je Tobie. Umożliwię Ci przeżyć więcej w wakacje na Sardynii. Zaznać to, co znają wyłącznie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają lokalne zwyczaje, kulturę, sposób życia poprzez fakt, że mieszkają, żyją na Sardynii. Umieją komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki a także katalogi są nader cennym źródłem informacji. Znając regionalną ludność mogę opowiedzieć i pokazać dużo więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wakacje na Sardynii są przygodą życia, której nie zapomnisz. Ze mną możesz być w miejscach poza stereotypowymi szlakami. Możesz poznać miejscową kuchnię, rytuały. Zapoznać się z regionalną kuchnią, obyczajami na Sardynii. Opowiem Ci o tym, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Sardynii. Wyprawy na Sardynii, w języku polskim, w tym się specjalizuję.

Atrakcje na Sardynii

 • Bosa
 • Tharros
 • Sassari
 • Alghero
 • Castelsardo
 • Nuraghe Losa
 • Grotta di Nettuno
 • Cagliari i Costa Sud
 • Nuoro i Gennargentu
 • Odwiedź Costa Smeralda
 • Ciesz się plażami Capo Testa
 • Wycieczka do Nuraghe Su Nuraxi
 • Valle dei Nuraghi (Dolina Nuraghi)
 • Miejsca prehistoryczne w Arzachena
 • Santa Cristina Nuraghe i Święta Studnia
 • Arcipelago de la Maddalena (Wyspy Maddalena)

polski, angielski, włoski

Beata Garncarska, licencjonowany polski przewodnik na Sardynii.

Sardinia Slow Experience

Via Nazario Sauro, 32, 08020 La Caletta NU

W.: https://sardiniaslowholidays.com/polski-przewodnik-po-sardynii/

M.: + 39 3249856100

beatagarncarska12@gmail.com

info@sardiniaslowexperience.com

Specific details

Language Polish, English, Italian

Location

Sardynia, Italy
Via Nazario Sauro, 32, 08020 La Caletta NU

Advert details

Advert ID: 235
Displayed: 5977
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide