Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Amsterdamie. Alicja Górnik. Alicja z Holandii. Atrakcje Amsterdamu.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Amsterdamie. Alicja Górnik. Alicja z Holandii.

Atrakcje Amsterdamu.

Alicja Górnik, licencjonowany, polski przewodnik w Amsterdamie.

Alicja z Holandii

Mam na imię Alicja. Jestem dyplomowanym, licencjonowanym przewodnikiem po Warszawie z uprawnieniami do oprowadzania grup niderlandzko-, flamandzko- i niemieckojęzycznych, oraz przewodnikiem po Królestwie Niderlandów. Ukończyłam Filologie Germańska na Uniwersytecie Radboud w Nijmegenn. Tu również tez ukończyłam studia podyplomowe. Z wykształcenia jestem nauczycielem oraz tłumaczem przysięgłym języka niderlandzkiego i niemieckiego.Z chęcią oprowadzę Państwa po dwóch najbardziej znanych muzeach w Amsterdamie i zapoznam z ich bogatymi zbiorami:

Odkrywaj Amsterdam z polskim przewodnikiem, który pokaże mało znane skarby w kraju i mieście oraz otaczających go okolicach. Przeżyj więcej oglądając Amsterdam z lokalnym przewodnikiem. Kimś, kto zna kraj i miasto chętnie podzieli się z Tobą własną wiedzą. Ukaże Ci nietuzinkowe Amsterdam. Wybierz się na prywatną wyprawę po Amsterdamie i Holandii. Skorzystaj w każdym calu z potencjału, jakie oferuje Tobie Amsterdam. Odsłaniaj nowe mi Odkrywaj Amsterdam z polskim przewodnikiem, który pokaże mało znane skarby w kraju i mieście oraz otaczających go okolicach. Przeżyj więcej oglądając Amsterdam z lokalnym przewodnikiem. Kimś, kto zna kraj i miasto chętnie podzieli się z Tobą własną wiedzą. Ukaże Ci nietuzinkowe Amsterdam. Wybierz się na prywatną wyprawę po Amsterdamie i Niderlandach. Skorzystaj w każdym calu z potencjału, jakie oferuje Tobie Amsterdam. Odsłaniaj nowe miejsca, nietuzinkowych ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, którą można zaznać tylko  w Amsterdamie w Niderlandach. Polski przewodnik po Amsterdamie i Niderlandach przedstawi Ci miejsca, których nie wyszukasz o Amsterdamie w przewodniku. Pokazywanie miejsc turystom oraz gościom po Amsterdamie i Niderlandach to hobby, ale również sposób na życie. Od dawna zajmuję się odkrywaniem nieoficjalnych miejsc Amsterdamie, które każdy chciałby poznać. W tej chwili mogę przedstawić je Tobie. Umożliwię Ci doświadczyć więcej w wakacje  w Amsterdamie i Niderlandach. Przeżyć to, co znają wyłącznie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają regionalne obyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, iż mieszkają, żyją  w Amsterdamie w Niderlandach. Potrafią komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki oraz katalogi są nader cennym źródłem wiedzy. Znając regionalną ludność mogę przekazać oraz pokazać dużo więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wolne chwile  w Amsterdamie i Niderlandach są nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych ścieżkach. Możesz doświadczyć miejscową kuchnię, zwyczaje. Zaznajomić się z miejscową kuchnią, rytuałami Amsterdamie. Przedstawię Ci, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Amsterdamie. Prywatne wyprawy  w Amsterdamie i Niderlandach, z polskim przewodnikiem, to to, na czym się znam.

Amsterdam to stolica Holandii. Swoją świetność zawdzięcza czasom Holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej. Najlepiej atrakcje Amsterdamu poznawać pieszo lub na rowerze.

 • Amsterdamskie Kanały – nie można sobie wyobrazić Amsterdamu bez kanałów. Wiele lat temu stanowiły krwioobieg transportowy miasta. Obecnie stanowią atrakcję turystyczną. Ich rola transportowa jest nieistotna. Miasto zbudowane jest w taki sposób, że kanały koliście je otacza.
 • Begijnhof – niepozorne wejście przez niewielką bramę na placyku Spui prowadzi do spokojnego podwórza. Znajdowała się tutaj siedziba zakonnic dbających o wdowy i samotne kobiety. Miejsce jest jakby z innego świata.
 • Beurs van Berlage – budynek giełdy w Amsterdamie.
 • Dom Rembrandta – dom, w którym mieszkał Rembrandt. Obecnie znajduje się tutaj muzeum.
 • Jordaan – dzielnica obecnie bardzo modna wśród osób, które odniosły sukces. Dzielnica znajduje się na zachód od centrum. Jordaan, kiedyś dzielnica robotników, dzisiaj jeden z najbardziej modnych adresów. Jordaan dzisiaj to klimatyczna, piękna dzielnica.
 • Magere Brug- jeden z najpiękniejszych mostów na świecie. Most został zbudowany w 1670 roku. Łączy brzegi rzeki Amstel.
 • Muzeum van Gogha – galeria sztuki, w której znajdziesz obrazy i działa słynnego artysty.
 • Oude Kerk – kościół. Zwróć uwagę na ośmiokątną wieżę.
 • Pałac Królewski – to najważniejsza budowla na placu Dam. Pałac powstał w XVII wieku. Pierwszym zastosowaniem budynku był ratusz miasta Amsterdam. Dopiero na początku XIX wieku za Napoleona został przebudowany na Pałac Królewski.
 • Park Keukenhof – jest otwarty tylko osiem tygodni w roku. Od końca marca do końca maja. Kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty. To tam można zobaczyć.
 • Plac Dam – najważniejszy plac w Amsterdamie. W tym miejscu odbywają się ważne wydarzenia dla miasta.
 • Red Light District – dzielnica czerwonych latarń.
 • Rembrandtplein – jeżeli lubisz puby i atmosferę im towarzyszącą, z pewnością musisz się udać w to miejsce.
 • Ulica Zeedijk – ulica z licznymi barami, w których możesz zobaczyć oryginalny wystrój z XVI i XVII wieku.
 • Westerkerk – kościół z największą wieżą w mieście. Został tutaj pochowany Rembrandt van Rijn.

Alicja Górnik, licencjonowany, polski przewodnik w Amsterdamie.

Zwiedzanie Amsterdamu z polskim przewodnikiem.

Zwiedzanie Amsterdamu z przewodnikiem.

Przewodnik Amsterdam po polsku.

Amsterdam przewodnik po polsku.

Indywidualne zwiedzanie Amsterdamu.

Wycieczki po Amsterdamie z polskim przewodnikiem.

http://www.polskiprzewodnikNiderlandy.nl/

+31 621863297

+48 607099736

gornik.alicja@gmail.com

Specific details

Language Polish, German, Dutch

Location

Netherlands
Amsterdam

Advert details

Advert ID: 306
Displayed: 8181
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide