Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Tokio w Japonii Patrycja Yamaguchi. Atrakcje Tokio

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Tokio w Japonii Patrycja Yamaguchi. Atrakcje Tokio

Patrycja Yamaguchi polski przewodnik w Tokio w Japonii

Polka mieszkająca od 20 lat w Japonii. Od ponad dekady prowadzi serwis podróżniczy ryoko.pl oraz blog “Japonia Przewodnik”. Planuje i doradza klientom w kwestiach podróży po Japonii.

Jest współautorką książki “Japonia. Przewodnik Osobisty” wydanej w grudniu 2020. Jej wielką pasją jest surfing.

Języki, w których oprowadzam: polski i angielski.

Japoński także oczywiście, ale nie sądzę by znaleźli się Japończycy, którzy chcieli by zwiedzać swoją ojczyznę z przewodnikiem “gaijinem” ;)

Odkrywaj Tokio z polskim przewodnikiem, który przedstawi nieopisane w przewodnikach skarby w kraju i mieście oraz jego otoczeniu. Doświadcz więcej oglądając Tokio z opowiadającym po polsku przewodnikiem. Członkiem lokalnej społeczności, który chętnie podzieli się z Tobą swą wiedzą. Przedstawi Ci nieodkryte Tokio. Wybierz się na prywatną wycieczkę po Tokio i Japonii. Wykorzystaj bez wyjątku przeżycia, które oferuje Tobie Tokio. Poznaj nowe miejsca, nowych ludzi. Poczuj unikalną atmosferę, którą możesz doznać tylko w Tokio i Japonii. Polski przewodnik po Tokio i Japonii przedstawi Ci miejsca, których nie znajdziesz o Tokio i Japonii w w dostępnych powszechnie materiałach. Pokazywanie miejsc turystom i gościom po Tokio i Japonii to zamiłowanie, jednak dodatkowo sposób na życie.

Od dawna zajmuję się prezentowaniem skrytych miejsc Tokio, które każdy marzy odkryć. W czasie Twojego pobytu mogę przedstawić je Tobie. Umożliwię Ci zaznać więcej w wakacje w Tokio i Japonii. Przeżyć to, co znają jedynie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają regionalne zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją w Tokio i Japonii. Umieją komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki oraz katalogi są nader cennym źródłem wiedzy. Znając regionalną społeczność mogę przekazać oraz pokazać dużo więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wolne chwile w Tokio i Japonii staną się niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach poza utartymi szlakami. Możesz odkryć regionalną kuchnię, zwyczaje. Zapoznać się z rodzimą kuchnią, obyczajami Tokio. Przedstawię Ci, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Tokio i Japonii. Prywatne wyprawy w Tokio i Japonii, z polskim przewodnikiem, to to, na czym się znam.

Patrycja Yamaguchi od 20 lat mieszka w Japonii, dzieląc swój czas między Tokio i japońską prowincję.

Dając upust swojej fascynacji tradycją, kulturą, sztuką, a przede wszystkim podróżom po Kraju Wschodzącego Słońca, 10 lat temu założyła Ryoko.pl - serwis podróżniczy po Japonii.

Na co dzień zajmuje się planowaniem i organizowaniem wycieczek, pracuje jako przewodnik po Japonii, a w wolnych chwilach realizuje swoje hobby - surfing i kolarstwo.

Wycieczki po Japonii z polskim przewodnikiem.

Przewodnik po Japonii w języku polskim.

Zwiedzanie Japonii z polskim przewodnikiem.

Indywidualne zwiedzanie Japonii z przewodnikiem.

Japonia przewodnik po polsku.

Przewodnik Japonia po polsku.

Tokio, Japonia

polski, japoński, angielski

Patrycja Yamaguchi polski przewodnik po Tokio

E.: info@ryoko.pl

M.: +81 80 6649 7393

F.: https://www.facebook.com/RyokoTravel

Daikyocho 12 - 15, Shinjuku-ku, Tokyo 160-0015

info@ryoko.pl

Specific details

Language Polish, English

Location

Tokyo, Japan
Daikyocho 12 - 15, Shinjuku-ku, Tokyo 160-0015

Advert details

Advert ID: 800
Displayed: 2298
Expires: 2030-06-11 10:27:00
In categories: Tour Guide