Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik po Londynie. Renata Howell. Atrakcje Londynu.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik po Londynie. Renata Howell. Atrakcje Londynu.

Renata Howell licencjonowany, polski przewodnik po Londynie.

Urodziłam się i wykształciłam w Warszawie ale od 27 lat Londyn jest moim wybranym i ukochanym miastem. Jestem przewodnikiem Blue Badge od 15 lat i jest to nie tylko mój zawód ale i moja pasja! Wieloletnie doświadczenie w pracy w londyńskich agencjach nieruchomości i pochodzenie z rodziny architektów sprawiło ze zafascynowałam się tym wyjątkowym miastem.

Odkrywaj Londyn z lokalnym przewodnikiem, który zaproponuje ukryte skarby w kraju i mieście oraz jego otoczeniu. Zasmakuj więcej poznając Londyn z opowiadającym po polsku przewodnikiem. Lokalnym przewodnikiem w kraju, który chętnie podzieli się z Tobą swą wiedzą. Odkryje Ci zaskakujące Londyn. Wybierz się na prywatną wędrówkę po Londynie i Wielkiej Brytanii . Skorzystaj w pełni z możliwości, które ma do zaoferowania Tobie Londyn. Eksploruj nowe miejsca, interesujących ludzi. Poczuj unikalną atmosferę, jaką możesz doznać wyłącznie w Londynie w Wielkiej Brytanii . Polskojęzyczny przewodnik po Londynie i Wielkiej Brytanii  odkryje Ci lokalizacje, jakich nie odszukasz o Londynie i Wielkiej Brytanii  w informatorach turystycznych. Pokazywanie miejsc turystom i gościom po Londynie i Wielkiej Brytanii  to zamiłowanie, jednak również sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się prezentowaniem ukrytych miejsc Londynie, które każdy chciałby zobaczyć. Dzisiaj mogę pokazać je Tobie. Zapewnię Ci więcej wyjątkowych doświadczeń w wczasy w Londynie i Wielkiej Brytanii . Doznać to, co znają jedynie osoby tu mieszkające. Osoby, które znają lokalne obyczaje, kulturę, przyzwyczajenia dlatego, iż mieszkają, żyją w Londynie w Wielkiej Brytanii . Umieją komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki a także katalogi są bardzo cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną społeczność mogę opowiedzieć i zademonstrować dużo więcej. Z polskim przewodnikiem, wakacje w Londynie i Wielkiej Brytanii  będą niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach poza szablonowymi szlakami. Możesz doświadczyć miejscową kuchnię, zwyczaje. Zapoznać się z lokalną kuchnią, zwyczajami Londynie. Przedstawię Ci, co wiedzą wyłącznie lokalni przewodnicy o Londynie i Wielkiej Brytanii . Wakacje w Londynie i Wielkiej Brytanii , w języku polskim, to profesja i pasja, którą wykonuję od lat.

Atrakcje w Londynie

 • Pałac Buckingham i obserwacja zmiany warty, jeden z najbardziej kultowych budynków w Wielkiej Brytanii
 • Klejnoty Królewskie w Tower of London i spacer przez Tower Bridge, wystawa klejnotów koronnych, Beefeaters, Mennica Królewska
 • British Museum, najwspanialsze na świecie zbiory antyków
 • Big Ben i Houses of Parliament,
 • Galeria Narodowa
 • Muzeum Wiktorii i Alberta, część grupy muzeów w South Kensington, do której należą także Muzeum Historii Naturalnej i Muzeum Nauki
 • Piccadilly Circus i Trafalgar Square, dwa najbardziej znane miejsca turystyczne w Londynie
 • Tate Britain
 • Tate Modern
 • Opactwo Westminsterskie
 • Muzeum Historii Naturalnej
 • Hyde Park, największa otwarta przestrzeń w Londynie
 • London Eye, zbudowane z okazji obchodów tysiąclecia w 2000 r.
 • Linia Meridian w Greenwich i Eat w Docklands

Renata Howell licencjonowany, polski przewodnik po Londynie.

Renata Howell licencjonowany, polski przewodnik po Wielkiej Brytanii.

Zwiedzanie Londynu z polskim przewodnikiem.

Londyn wycieczki fakultatywne po polsku

Zwiedzanie Londynu z przewodnikiem.

Londyn polski przewodnik

Londyn przewodnik

Polski, rosyjski, angielski

Ms Renata Howell MITG

18 Vaughan Gardens, ILFORD, ESSEX, IG1 3NZ

https://www.przewodnikpolondynie.com/

M: 07956 106108

renatahowell@hotmail.co.uk

Specific details

Language Polish, English

Location

United Kingdom
18 Vaughan Gardens, ILFORD, ESSEX, IG1 3NZ

Advert details

Advert ID: 511
Displayed: 4997
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide