Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik po Budapeszcie Alternatywny Budapeszt. atrakcje Budapesztu.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik po Budapeszcie Alternatywny Budapeszt. atrakcje Budapesztu.

Alternatywny Budapeszt licencjonowany, polski przewodnik po Budapeszcie.

Celem naszych spacerów jest, aby Państwo z lokalnym polskim przewodnikiem zapoznali się z Budapesztem nie tylko oczami turysty, ale również oczami i sercem rodowitego Węgra. Oferowane kolorowe, różne programy dają Państwu możliwość według własnych oczekiwań, pragnień poznać Budapeszt klasycznie w pigułce lub zagłębić się w wybraną szczególnie intersującą cześć miasta, kulturę węgierska. Nasze spacery oprócz obowiązkowych turystycznych atrakcji, zabytków takich jak: Dzielnica Zamkowa, Bazylika św. Stefana, Parlament, Aleja Andrassy, Opera, 100-letnie Metro, Dzielnica Żydowska, Plac Bohaterów, Zamek Vajdahunyad i innych, dają możliwość odkryć również magiczna twarz Budapesztu, tajemnicze zakamarki, które budapesztańczycy najbardziej kochają: rynki, restauracje, sklepy, winiarnie…….i niezliczone inne ciekawostki, dla których w tym mieście można się zakochać.

Odkrywaj Budapeszt z lokalnym przewodnikiem, który zademonstruje ukryte skarby w kraju i mieście i krainach. Przeżyj więcej oglądając Budapeszt z polskojęzycznym przewodnikiem. Mieszkańcem kraju i miasta, który z entuzjazmem podzieli się z Tobą swą wiedzą. Przedstawi Ci nieznane Budapeszt. Wybierz się na prywatną wycieczkę po Budapeszcie i Węgrzech. Skorzystaj w pełni z opcji, jakie przedstawia Tobie Budapeszt. Odkryj nowe miejsca, ciekawych ludzi. Poczuj fenomenalną atmosferę, jaką możesz zaznać tylko w Budapeszcie na Węgrzech. Lokalny przewodnik po Budapeszcie i Węgrzech pokaże Ci lokalizacje, których nie wyszukasz o Budapeszcie w informatorach turystycznych. Pokazywanie miejsc turystom oraz gościom po Budapeszcie i Węgrzech to zamiłowanie, pomimo to przede wszystkim sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się znajdowaniem ukrytych miejsc w Budapeszcie na Węgrzech, które każdy marzy przeżyć. Dzisiaj mogę odkryć je Tobie. Zagwarantuję Ci więcej wyjątkowych doświadczeń w wczasy w Budapeszcie i Węgrzech. Doznać to, co znają tylko mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają miejscowe obyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, że mieszkają, żyją w Budapeszcie na Węgrzech. Potrafią komunikować się z lokalną ludnością. Przewodniki i katalogi są nader cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną społeczność mogę przekazać i zademonstrować dużo więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wolne chwile w Budapeszcie i Węgrzech pozostają na długo przygodą życia, której nie zapomnisz. Ze mną możesz być w miejscach poza utartymi szlakami. Możesz poznać lokalną kuchnię, obyczaje. Zaznajomić się z miejscową kuchnią, rytuałami w Budapeszcie na Węgrzech. Przedstawię Ci, co wiedzą wyłącznie lokalni przewodnicy o Budapeszcie. Wycieczki w Budapeszcie i Węgrzech, z lokalnym przewodnikiem, to źródło mojego utrzymania.

Atrakcje Budapesztu

 • Zamek w Budzie i Wzgórze Zamkowe
 • Budynek Parlamentu Węgierskiego i klejnoty koronne
 • Bazylika Św.
 • Baszta Rybacka
 • Promenada naddunajska
 • Kościół Macieja (Kościół Matki Bożej)
 • Wzgórze Gellerta
 • Centralna Hala Targowa
 • Muzeum Sztuk Pięknych
 • Plac Bohaterów i Pomnik Tysiąclecia
 • Łaźnie termalne Széchenyi
 • Węgierska Opera Państwowa
 • Węgierska Opera Państwowa, najpiękniejszy barokowy kościół w Budapeszcie
 • Węgierskie Muzeum Narodowe

Alternatywny Budapeszt licencjonowany, polski przewodnik po Budapeszcie.

Wycieczki po Budapeszcie z polskim przewodnikiem.

Zwiedzanie Budapesztu z polskim przewodnikiem.

Przewodnik po Budapeszcie w języku polskim.

Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem.

Indywidualne zwiedzanie Budapesztu.

Budapeszt przewodnik po polsku.

Przewodnik Budapeszt po polsku.

https://alterbudapeszt.com/

M. +36 70 580 33 14

www.alterbudapeszt.com

info@alterbudapeszt.com

Specific details

Language Polish, Hungarian

Location

Budapest, Hungary
Budapeszt

Advert details

Advert ID: 337
Displayed: 4660
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide