Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik na Litwie. Halina Buber. Wakacje na Litwie.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik na Litwie. Halina Buber. Wakacje na Litwie.

Halina Buber, polski licencjonowany przewodnik na Litwie w Wilnie.

Zapraszamy na wycieczki po pięknej starówce Wilna! W czasie 3 godzin poznają Państwo najważniejsze zabytki oraz urocze zakamarki wileńskie, ciekawe historie i legendy miasta. Proponujemy komfortowe zwiedzanie  w grupach zbiorowych(maksymalna ilość uczestników to 15 osób).

Witam Państwa serdecznie na mojej stronie internetowej! Nazywam się Halina Buber i jestem licencjowanym przewodnikiem po Litwie, rodowitą Wilnianką i wielką wielbicielką Mojego Miasta! Urodziłam się i wychowałam w Wilnie, ukończyłam studia na Uniwersytecie Wileńskim, a pracę magisterską obroniłam na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Poznawaj Litwę z polskojęzycznym przewodnikiem, który zaproponuje ukryte skarby w kraju i mieście i okolicy. Doznaj więcej poznając Litwę z mówiącym po polsku przewodnikiem. Osobą, która zna kraj i miasto chętnie podzieli się z Tobą swą wiedzą. Przedstawi Ci nieodkryte Litwę. Wybierz się na prywatną wędrówkę po Litwie i Wilnie. Skorzystaj w każdym calu z potencjału, jakie proponuje Tobie Litwa . Wyłuskuj nowe lokalizacje, interesujących ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, którą można przeżyć tylko na Litwie w Wilnie. Lokalny przewodnik po Litwie i Wilnie odkryje Ci lokalizacje, jakich nie wyszukasz o Litwie i Wilnie w żadnym informatorze. Prezentacja lokalnych miejsc turystom i gościom po Litwie i Wilnie to zamiłowanie, pomimo to równolegle sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się znajdowaniem dyskretnych miejsc Litwie, które każdy marzy odkryć. W tej chwili mogę zademonstrować je Tobie. Zapewnię Ci więcej nietuzinkowych doznań w wakacje w Litwie i Wilnie. Doznać to, co znają jedynie osoby tu mieszkające. Osoby, które znają regionalne zwyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, iż mieszkają, żyją na Litwie w Wilnie. Potrafią komunikować się z miejscową społecznością. Przewodniki a także foldery są nader cennym źródłem informacji. Znając regionalną ludność mogę opowiedzieć i zademonstrować dużo więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wakacje w Litwie i Wilnie staną się nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych drogach. Możesz doświadczyć miejscową kuchnię, nawyki. Zaznajomić się z miejscową kuchnią, zwyczajami Litwie. Opowiem Ci o tym, co wiedzą wyłącznie lokalni przewodnicy o Litwie i Wilnie. Wyprawy w Litwie i Wilnie, w języku polskim, to profesja i pasja, którą wykonuję od lat.

MojeWilno.com

Litwa

Litwa, Wilno

 Typ: przewodnik

  +37067748838

  mojewilno@interia.pl

 www.mojewilno.com

Specific details

Language Polish

Location

Lithuania
Litwa, Wilno

Advert details

Advert ID: 424
Displayed: 1774
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide