Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Sankt Petersburgu. Władimir Masłow. Wakacje w Rosji

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Sankt Petersburgu. Władimir Masłow. Wakacje w Rosji

Władimir Masłow, polski przewodnik turystyczny w Sankt Petersburgu w Rosji.

Nazywam się Władimir Masłow i od wielu lat jestem pilotem wycieczek po Sankt-Petersburgu. Pracuję jako licencjonowany przewodnik wycieczek z uprawnieniami wydanymi przez ministerstwo kultury Federacji Rosyjskiej, które są wymagane dla kazdego obiektu i programu kulturalnego, na przykład do zabytku lub muzeum w Sankt Petersburgu. Każdy z pilotow naszego miasta aby pracować legalnie, ma okolo 10 takich zezwoleń i akredytacji, które trzeba przedłuzac i opłacać prawie co roku, aby potwierdzić aktualny statut przewodnika z uprawnieniem. Rownież posiadam samochod(na 6 osob: 4 dorosłych i 2 dzieci),co pomaga mi w mojej pracy. Jeżeli grupa turystow jest większa, wynajmuje wtedy miniwan, lub bus, który rownież może odebrać ludzi z lotniska lub dworca kolejowego, a później tam zawieść całą grupe z bagażami.

Sankt Petersburg po polsku - Wycieczki z przewodnikiem polskojęzycznym

Odkryj Rosję z polskim przewodnikiem, który zaproponuje mniej znane skarby w kraju i mieście i jego otoczeniu. Przeżyj więcej zwiedzając Rosję z polskim przewodnikiem. Mieszkańcem kraju i miasta, który z radością podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Ukaże Ci inne Rosję. Wybierz się na prywatną wyprawę po Rosji i Sankt Petersburgu. Skorzystaj w pełni z opcji, jakie podpowiada Tobie Rosja . Eksploruj nowe miejscowości, nietuzinkowych ludzi. Poczuj fenomenalną atmosferę, jaką można zaznać tylko w Rosji w Sankt Petersburgu. Polski przewodnik po Rosji i Sankt Petersburgu zademonstruje Ci miejsca, których nie znajdziesz o Rosji i Sankt Petersburgu w przewodniku. Oprowadzanie turystów oraz gości po Rosji i Sankt Petersburgu to hobby, jednak też sposób na życie. Od dawna zajmuję się odnajdowaniem skrytych miejsc Rosji, które każdy pragnąłby poznać. W czasie Twoich wakacji mogę odkryć je Tobie. Umożliwię Ci zaznać więcej w wakacje w Rosji i Sankt Petersburgu. Doznać to, co znają wyłącznie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają regionalne zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia dlatego, iż mieszkają, żyją w Rosji w Sankt Petersburgu. Potrafią komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki a także przewodniki są bardzo cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną społeczność mogę przekazać oraz pokazać znacznie więcej. Z polskim przewodnikiem, wczasy w Rosji i Sankt Petersburgu pozostają na długo nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych miejscach. Możesz zapoznać miejscową kuchnię, zwyczaje. Zapoznać się z regionalną kuchnią, zwyczajami Rosji. Opowiem Ci o tym, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Rosji i Sankt Petersburgu. Wycieczki w Rosji i Sankt Petersburgu, po polsku, to źródło mojego utrzymania.

http://petersburg-wycieczki.com/

e-mail: mazzy13@mail.ru

tel. domowy: +7 812 305 86 31

tel. komórkowy: +7 921 338 93 99

Specific details

Language Polish, Russian

Location

Russia
Sankt petersburg

Advert details

Advert ID: 645
Displayed: 3758
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide