Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Rejkjaviku na Islandii. Icestory. Wakacje na Islandii .

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Rejkjaviku na Islandii. Icestory. Wakacje na Islandii .

Icestory, polski przewodnik w Rejkjaviku na Islandii.

Sprawdź wycieczki po Islandii z polskim przewodnikiem, który posiada nie tylko ogromne doświadczenie, ale również zadba o Twoje bezpieczeństwo. Wybierz się w niezapomnianą podróż po jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Zobacz wyspę zmieniających się krajobrazów, surowej przyrody i niepowtarzalnych miejsc. Poczuj Islandię wszystkimi zmysłami, posłuchaj o tutejszej historii i kulturze zabierając mnóstwo niesamowitych wrażeń ze sobą. Bez względu na to czy przylatujesz samemu, z rodziną czy z grupą przyjaciół, jesteśmy w stanie pokazać Ci miejsca mniej popularne lub te, które w ogóle nie występują w przewodnikach.

  • BERENIKA LENARD współzałożycielka strony Icestory.pl oraz współautorka reportażu Szepty kamieni. Historie z opuszczonej Islandii (wyd. Otwarte) oraz Zostanie tylko wiatr. Fiordy Zachodniej Islandii (wyd. Czarne). Pochodzi z Beskidu Niskiego.
  • PIOTR MIKOŁAJCZAK współzałożyciel strony Icestory.pl oraz współautor reportażu Szepty kamieni. Historie z opuszczonej Islandii (wyd. Otwarte) oraz Zostanie tylko wiatr. Fiordy Zachodniej Islandii (wyd. Czarne). Publikował w polskiej prasie m.in. w Angorze i Kontynentach oraz na polskich i islandzkich portalach internetowych.

Poznawaj Islandię z lokalnym przewodnikiem, który zaprowadzi ukryte skarby w kraju i mieście i krainach. Doświadcz więcej zwiedzając Islandię z oprowadzającym po polsku przewodnikiem. Lokalnym przewodnikiem w kraju, który chętnie podzieli się z Tobą własną wiedzą. Odkryje Ci nieznane Islandię. Wybierz się na prywatną tułaczkę po Islandii i Reykjaviku. Wykorzystaj bez wyjątku możliwości, jakie przedstawia Tobie Islandia . Odsłaniaj nowe miejscowości, nowych ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, którą możesz doznać tylko na Islandii w Reykjaviku. Mówiący po polsku przewodnik po Islandii i Reykjaviku pokaże Ci lokalizacje, jakich nie znajdziesz o Islandii i Reykjaviku w książkach podróżniczych. Prezentacja lokalnych miejsc turystom i gościom po Islandii i Reykjaviku to pasja, ale też sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się znajdowaniem niedostępnych miejsc Islandii, które każdy marzy przeżyć. Teraz mogę przedstawić je Tobie. Umożliwię Ci doświadczyć więcej w wczasy w Islandii i Reykjaviku. Doznać to, co znają tylko mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają lokalne obyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, że mieszkają, żyją na Islandii w Reykjaviku. Umieją komunikować się z lokalną ludnością. Przewodniki i foldery są bardzo cennym źródłem wiedzy. Znając regionalną społeczność mogę opowiedzieć oraz przedstawić dużo więcej. Z polskim przewodnikiem, wolne chwile w Islandii i Reykjaviku będą przygodą życia, której nie zapomnisz. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych trasach. Możesz poznać miejscową kuchnię, zwyczaje. Zaznajomić się z rodzimą kuchnią, obyczajami Islandii. Zrelacjonuję Ci, co wiedzą wyłącznie lokalni przewodnicy o Islandii i Reykjaviku. Wyprawy w Islandii i Reykjaviku, z polskim przewodnikiem, to obszar moich kompetencji i doświadczenia.

kontakt@icestory.pl

+48 578 646 416

https://icestory.pl/

Specific details

Language Polish

Location

Iceland
Rejkiawik

Advert details

Advert ID: 589
Displayed: 4298
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide