Odyseos.com
Experience more on holiday

Polskie biuro podróży na Teneryfie Activ Tenerife. Atrakcje Teneryfy.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polskie biuro podróży na Teneryfie Activ Tenerife. Atrakcje Teneryfy.

Activ Tenerife, polskie biuro podróży na Tenefryfie. Przewodnik na Wyspach Kanaryjskich.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, przygotowaliśmy specjalny program wycieczek, które pozwolą na poznanie wielu ciekawych miejsc archipelagu wysp kanaryjskich i samej wyspy Teneryfy. Program został opracowany przez profesjonalnych przewodników lokalnych, pracujących na wyspach kanaryjskich od wielu lat. Jest bardzo bogaty, ciekawy, jedyny w swoim rodzaju. Organizujemy wycieczki fakultatywne po Teneryfie z polskimi przewodnikami lokalnymi i po wyspach archipelagu kanaryjskiego. Trasy wycieczek zostały dobrane specjalnie w taki sposób by były jak najbardziej atrakcyjne na wyspie.

Odkrywaj Teneryfę z lokalnym przewodnikiem, który przedstawi mniej znane skarby w kraju i mieście i krainach. Doznaj więcej oglądając Teneryfę z polskim przewodnikiem. Mieszkańcem kraju i miasta, który chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Przedstawi Ci nietuzinkowe Teneryfę. Wybierz się na prywatnąwycieczkę po Teneryfie i Wyspach Kanaryjskich. Wykorzystaj w każdym calu opcje, które podpowiada Tobie Teneryfa. Eksploruj nowe miejsca, fascynujących ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, jaką możesz doznać wyłącznie na Teneryfie i Wyspach Kanaryjskich. Mówiący po polsku przewodnik po Teneryfie i Wyspach Kanaryjskich odkryje Ci miejsca, jakich nie znajdziesz o Teneryfie w informatorach turystycznych. Prezentacja lokalnych miejsc turystom i gościom po Teneryfie i Wyspach Kanaryjskich to hobby, lecz też sposób na życie. Od dawna zajmuję się odkrywaniem dziewiczych miejsc Teneryfie i Wyspach Kanaryjskich, które każdy chciałby zobaczyć. Dzisiaj mogę odkryć je Tobie. Umożliwię Ci więcej fascynujących doświadczeń w wczasy na Teneryfie i Wyspach Kanaryjskich. Doznać to, co znają tylko mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają lokalne zwyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, iż mieszkają, żyją na Teneryfie i Wyspach Kanaryjskich. Potrafią komunikować się z miejscową społecznością. Przewodniki i przewodniki są nader cennym źródłem wiedzy. Znając miejscową społeczność mogę przekazać oraz przedstawić znacznie więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wakacje na Teneryfie i Wyspach Kanaryjskich pozostają na długo nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach poza szablonowymi szlakami. Możesz poczuć autochtoniczną kuchnię, rytuały. Zaznajomić się z regionalną kuchnią, zwyczajami Teneryfie i Wyspach Kanaryjskich. Zrelacjonuję Ci, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Teneryfie. Wakacje na Teneryfie i Wyspach Kanaryjskich, po polsku, w tym się specjalizuję. Polskie Biuro Turystyczne na Wyspach Kanaryjskich

Hiszpania, Puerto de Santiago

C/Manuel Ravelo nr 1, Local nr 2, 38-683 Puerto de Santiago

Activ Tenerife, polski przewodnik na Tenefryfie.

Przewodnik na Wyspach Kanaryjskich.

Agnieszka Grala polski przewodnik na Tenefryfie.

Monika Ambryszewska polski przewodnik na Tenefryfie.

+34 922 862 601

+34 658 696 221

http://if-activtenerife.com/kontakt/

rezerwacje@if-activtenerife.com

Specific details

Language Polish, English, Spanish

Location

Canary Islands, Spain
C/Manuel Ravelo nr 1, Local nr 2, 38-683 Puerto de Santiago

Advert details

Advert ID: 364
Displayed: 3175
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide