Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Peru Peru Expedicion Wakacje w Peru.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Peru Peru Expedicion Wakacje w Peru.

Peru Expedicion, polski przewodnik w Peru

Jesteśmy grupą ludzi zakochanych w Peru i tą fascynację realizujących w agencji trampingowej.

Mieszkamy tu w kraju Inków od zawsze lub wybraliśmy go jako swoją ojczyznę dzięki czemu znamy ten kraj od ”podszewki” z jego dobrymi i złymi stronami, egzotyką, tradycją i historią które przyciagają podróżników z całego świata.

Peru Expedicion, pierwsza polska agencja trampingowa w Peru. Jesteśmy dla każdego kto chciałby podróżować z plecakiem poznając dawny kraj Inków bez tradycyjnego biura podróży.

Wycieczki do Peru i Boliwii to okazja do zwiedzania pełnego tajemnic kraju starożytnych Inków na własną rękę, bez konieczności kupowania zorganizowanego wyjazdu w biurze podróży. Na tym pomyśle opiera się działanie naszej agencji.

Każda chętna osoba, dzięki naszej pomocy może zorganizować  taki wyjazd sama, z rodziną lub grupą przyjaciół, albo dołączyć do grupy już utworzonej. W zależności od Waszych potrzeb wspólnie ustalimy plan podróży i atrakcji które chcecie zobaczyć, dopasujemy termin wyjazdu, damy Wam miejscowego polskojęzycznego przewodnika, który pokaże Wam Amerykę Południową od „kuchni” ze strony niedostępnej dla typowego turysty.

Tramping po Peru i Boliwii jest przygodą od której powinniście zacząć poznawanie Ameryki Południowej. Wycieczka do Peru zapewni niezapomniane przeżycia poprzez swoją intensywność, egzotykę, folklor, historię starożytnych Inków i niezliczoną ilość barw, smaków, zapachów dostępnych tylko na tym kontynencie.

Odkrywaj Peru z lokalnym przewodnikiem, który zademonstruje mało znane skarby w kraju i mieście i krainach. Zasmakuj więcej poznając Peru z polskojęzycznym przewodnikiem. Lokalnym przewodnikiem w kraju, który z radością podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Przedstawi Ci nieznane Peru . Wybierz się na prywatną wycieczkę po Peru i Limie. Skorzystaj w pełni z potencjału, jakie przedstawia Tobie Peru . Eksploruj nowe miejsca, fascynujących ludzi. Poczuj unikalną atmosferę, którą można zaznać jedynie w Peru w Limie. Polskojęzyczny przewodnik po Peru i Limie przedstawi Ci lokalizacje, jakich nie znajdziesz o Peru i Limie w żadnym informatorze. Oprowadzanie turystów oraz gości po Peru i Limie to pasja, jednak również sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się odkrywaniem dziewiczych miejsc Peru , które każdy pragnąłby przeżyć. W tej chwili mogę zaprezentować je Tobie. Umożliwię Ci więcej ciekawych doznań w wczasy w Peru i Limie. Doświadczyć to, co znają jedynie osoby które tu mieszkają. Osoby, które znają regionalne obyczaje, kulturę, sposób życia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją w Peru w Limie. Potrafią komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki i informatory są bardzo cennym źródłem informacji. Znając regionalną ludność mogę przekazać i pokazać znacznie więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wolne chwile w Peru i Limie pozostają na długo niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych szlakach. Możesz odkryć inną kuchnię, nawyki. Zapoznać się z miejscową kuchnią, rytuałami Peru . Zrelacjonuję Ci, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Peru i Limie. Wycieczki w Peru i Limie, z lokalnym przewodnikiem, to obszar moich kompetencji i doświadczenia.

Peru, Lima

http://peruexpedicion.com/d/o-nas

info@peruexpedicion.com

+51 945 742 792

Specific details

Language Polish, Spanish

Location

Peru
Peru, Lima

Advert details

Advert ID: 326
Displayed: 1821
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide