Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik po Barcelonie Barcelona po Polsku. Sebastian Mączka. Atrakcje Barcelony.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik po Barcelonie Barcelona po Polsku. Sebastian Mączka. Atrakcje Barcelony.

Barcelona po Polsku, Sebastian Mączka licencjonowany, polski przewodnik po Barcelonie . Sebastian Mączka przewodnik po Katalonii.

Nazywam się Sebastian Mączka. Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Katalonii, miejscu, w którym mieszkam od ponad 8 lat. Jestem uprawniony do oprowadzania wycieczek w językach: polskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i katalońskim.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy na terenie Katalonii. Pracuję zarówno z grupami, jak i z klientami idywidualnymi, oferując pomoc w organizacji pobytu i dodatkowych usług.

Oprowadzamy wycieczki grupowe oraz indywidualne zarówno po Barcelonie, jak i całej Katalonii - np. Montserrat, czy winnicach Penedés. Organizujemy trasy tematyczne, warsztaty i degustacje. Zwiedzanie miasta bez stania w kolejkach!

Poznaj Barcelonę z lokalnym przewodnikiem, który przedstawi ukryte skarby w kraju i mieście i krainach. Doznaj więcej oglądając Barcelonę z oprowadzającym po polsku przewodnikiem. Kimś, kto zna kraj i miasto z entuzjazmem podzieli się z Tobą własną wiedzą. Przedstawi Ci nieznane Barcelonę. Wybierz się na prywatnąwycieczkę po Barcelonie i Katalonii. Wykorzystaj w pełni niezapomniane chwile, jakie prezentuje Tobie Barcelona. Odkryj nowe lokalizacje, nowych ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, którą można zaznać jedynie w Barcelonie w Katalonii. Lokalny przewodnik po Barcelonie i Katalonii odkryje Ci lokalizacje, jakich nie odszukasz o Barcelonie w w dostępnych powszechnie materiałach. Prezentacja lokalnych miejsc turystom oraz gościom po Barcelonie i Katalonii to zamiłowanie, ale dodatkowo sposób na życie. Od wielu lat zajmuję się odkrywaniem nieoficjalnych miejsc Barcelonie, które każdy marzy doświadczyć. W tej chwili mogę zaprezentować je Tobie. Umożliwię Ci zaznać więcej w wakacje w Barcelonie i Katalonii. Zaznać to, co znają tylko osoby tu mieszkające. Osoby, które znają lokalne zwyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, iż mieszkają, żyją w Barcelonie w Katalonii. Potrafią komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki i przewodniki są nader cennym źródłem informacji. Znając lokalną społeczność mogę opowiedzieć i pokazać znacznie więcej. Z polskim przewodnikiem, wczasy w Barcelonie i Katalonii pozostają na długo nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych ścieżkach. Możesz odkryć lokalną kuchnię, obyczaje. Zapoznać się z regionalną kuchnią, obyczajami Barcelonie. Przedstawię Ci, co wiedzą wyłącznie lokalni przewodnicy o Barcelonie. Wyprawy w Barcelonie i Katalonii, z polskojęzycznym przewodnikiem, to mój zawód i pasja.

Barcelona po polsku. Atrakcje Barcelony

 • Casa Batlló, jeden z najbardziej charakterystycznych budynków modernistycznych w Barcelonie.
 • Quadrat d'Or (Kwadrat Złota) to obszar dzielnicy Eixample słynący z modernistycznej architektury
 • Casa Milà (La Pedrera) - najsłynniejszy świecki budynek Antoniego Gaudiego
 • Dzielnica La Barceloneta z długą i szeroką plażą Sant Sebastià
 • Pałac Muzyki Katalońskiej - Palau de la Música Catalana
 • Bazylika Świętej Rodziny (Basílica de la Sagrada Familia)
 • Parc Güell: Surrealistyczny park Gaudiego
 • La Rambla: Społeczne centrum Barcelony
 • Dzielnica Gotycka - Barri Gòtic
 • Camp Nou – stadion piłkarski
 • Muzea sztuki na Montjuïc
 • Mercat de la Boqueria

polski, angielski, francuski, hiszpański

Sebastian Mączka licencjonowany, polski przewodnik po Barcelonie.

Sebastian Mączka przewodnik po Katalonii.

Przewodnik Barcelona po polsku.

Barcelona przewodnik po polsku.

Indywidualne zwiedzanie Barcelony.

Wycieczki po Barcelonie z polskim przewodnikiem.

Zwiedzanie Barcelony z polskim przewodnikiem.

Zwiedzanie Barcelony z przewodnikiem.

M.: +34 661 849 761

https://www.barcelonapopolsku.pl/polskie-wycieczki-po- barcelonie/

https://www.barcelonapopolsku.pl/

sebastian@barcelonapopolsku.pl

Specific details

Language Polish, English, Spanish, French

Location

Barcelona, Spain
calle Ginesta 47 , 08860 Castelldefels

Advert details

Advert ID: 208
Displayed: 3421
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide