Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Paryżu. Ewa i Michał Jaworski. Atrakcje Paryża

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik po Paryżu. Ewa i Michał Jaworski. Wakacje we Francji.

Ewa i Michał Jaworski, licencjonowany, polski, przewodnik po Paryżu. Indywidualne zwiedzanie Paryża

Michał Jaworski, jestem licencjonowanym przewodnikiem po Francji i Paryżu. Oprowadzam grupy w każdym wieku.

Mam licencję na oprowadzanie zarówno po mieście jak i w muzeach. Współpracuję z pilotami wycieczek, nauczycielami, organizatorami wypoczynku. Dostosowuję program zwiedzania do potrzeb programowych.

Bardzo często organizuje pobyt także dla turystów indywidualnych. Towarzyszę w podróży rodzinom, grupom znajomych czy kolegów z pracy, którzy nie chcą organizować wycieczek przez biura podróży. Pomagam w:

Ułożeniu programu zwiedzania, znalezieniu atrakcji turystycznych w zależności od potrzeb, wieku, budżetu.znalezieniu i rezerwacji hoteli, znalezieniu i rezerwacji restauracji rezerwacji biletów wstępu do zabytków zakupie biletów na metro realizacji Waszych pomysłów: kupnie i doradzeniu destynacji TGV, znalezienia atrakcji na specjalne okazje....

Mieszkam w Paryżu, jestem przewodnikiem z licencją na całą Francję. Oprowadzam zarówno duże grupy jak i indywidualnych klientów - rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół. Pomagam przy organizacji pobytu: układaniu programu zwiedzania, rezerwacji hoteli, biletów na atrakcje turystyczne. Lokalny przewodnik może pomóc znaleźć nocleg w Paryżu.

 Jeżeli szukasz kogoś kto pomoże Ci w organizacji tego wyjazdu i będzie z Tobą na miejscu w jego trakcie, to dobrze trafiłeś. Porozmawiajmy o szczegółach

Jesteś na wycieczce we Francji i chciałbyś zrobić prezent swoim bliskim, ale nie masz pomysłu?

Zobacz atrakcje Paryża z polskim przewodnikiem.

Zastanawiasz się co może się sprawdzić? Szukasz czegoś ciekawszego niż breloczek z Wieżą Eiffla?

Postaramy się podrzucić kilka pomysłów i mamy nadzieję, że będą dla Was pomocną wskazówką ;)

Ewa i Michał Jaworscy- licencjonowani przewodnicy po Paryżu.

Ewa i Michał gwarantują indywidualne podejście do każdego z gości. Wycieczki mogą się odbywać w języku polskim, angielskim, włoskim lub oczywiście po francusku.

Poznaj Paryż z polskim przewodnikiem, który zaprowadzi mało znane skarby w kraju i mieście oraz jego otoczeniu. Zasmakuj więcej poznając Paryż z opowiadającym po polsku przewodnikiem. Osobą, która zna kraj i miasto z przyjemnością podzieli się z Tobą własną wiedzą. Ukaże Ci nieodkryte Paryż. Wybierz się na prywatną tour po Paryżu we Francji.

Wykorzystaj bez reszty opcje, jakie prezentuje Tobie Paryż. Odkrywaj nowe miejscowości, nietuzinkowych ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, jaką można zaznać wyłącznie w Paryżu we Francji. Polskojęzyczny przewodnik po Paryżu we Francji przedstawi Ci lokalizacje, których nie odszukasz o Paryżu i Francji w przewodniku. Prezentacja lokalnych miejsc turystom oraz gościom po Paryżu we Francji to zamiłowanie, pomimo to również sposób na życie. Od dawna zajmuję się odnajdowaniem dyskretnych miejsc Paryżu, które każdy pragnąłby zobaczyć. W czasie Twojego pobytu mogę udostępnić je Tobie.

Zapewnię Ci więcej nietuzinkowych zaznać w wakacje w Paryżu we Francji. Przeżyć to, co znają wyłącznie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają regionalne zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, że mieszkają, żyją w Paryżu we Francji. Umieją komunikować się z lokalną ludnością. Przewodniki a także katalogi są bardzo cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną ludność mogę przekazać i pokazać znacznie więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wakacje w Paryżu we Francji staną się przygodą życia, której nie zapomnisz. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych trasach. Możesz poznać inną kuchnię, rytuały. Zapoznać się z rodzimą kuchnią, rytuałami Paryżu. Opowiem Ci o tym, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Paryżu i Francji. Wakacje w Paryżu we Francji, w języku polskim, to źródło mojego utrzymania.

Jako przewodnik po Paryżu pokaże Ci atrakcje Paryża

Paryż atrakcje, to nazwa jednej z tras wycieczkowych przygotowanych przeze mnie dla turystów. Trasa może zawierać:

 • Katedra Notre Dame jeden z symboli Paryża. To serce Paryża.
 • Wieża Eiffla na Polu Marsowym, to kolejny symbol Paryża. Wieża Eiffla została zbudowana na światową wystawę w 1889 roku. Założenie było takie, aby wieża miał więcej niż 1000 stóp.
 • Plac Zgody na którym stoi iglica z Egiptu. Plac Zgody zamyka od wschodu pola elizejskie, Avenue des Champs Elysees. Sam plac poza obeliskiem Ramzesa II pochodzi ze świątyni w Luksorze. Został wykuty w XIII w. p.n.e.
 • Dzielnica La Defense – nowoczesna dzielnica biznesowa. Znajduje się tutaj Wielki Łuk la Defense.
 • Muzeum Luwr, to najczęściej odwiedzane muzeum na świecie. Możesz zobaczyć w Luwrze Nike z Samotraki oraz Wenus z Milo. Również Mone Lise.
 • Galeria Lafayette- przykład pięknego domu towarowego. Na budynku znajduje się taras widokowy, z którego roztacza się widok na Paryż.
 • Pałac i Ogród Luksemburski, obecnie znajduje się tutaj senta Republiki Francji. Pałac Luksemburski był wzorowany na pałacu Pittich we Florencji.
 • Centrum Pompidou – idealne miejsce dla miłośników sztuki. W Centrum Pompidou znajdziesz sztukę współczesną.
 • Moulin Rouge, (Czerwony Młyn)najsłynniejszy kabaret świata. Moulin Rouge jest zlokalizowany na Montmarcie, na zachód od placu Pigalle.
 • Pola Elizejskie, Avenue des Champs-Elysees. Najbardziej znana aleja w Paryżu. Avenue des Champs-Elysees mają prawie 2 km długości. Łączą Place de la Concorde z Place de Charles de Gaulle.
 • Łuk Triumfalny – jego budowę zlecił Napolenon po bytwie pod Austerlitz w 1805. Płaskorzeźby na podporach łuku przedstawiają bitwy Napoleona oraz wydarzenia rewolucji francuskiej. Łuk Triumfalny znajduje się na placu Charles de Gaulle.
 • Muzeum d’Orsay, Musee d'Orsay – muzeum jest zlokalizowane w byłym dworcu kolejowym. W muzeum znajduje się ponad 4 000 dziel sztuki.
 • Kaplica Sainte Chapelle – znajduje się na Cite. Odbywają się tutaj regularne koncerty muzyki.
 • Cmentarz Pere-Lachaise – jedna z najbardziej znanych nekopolii.
 • Bazylika Serca Jezusowego, Sacre-Coeur – jest zlokalizowana na wzgórzu w dzielnicy Montmartre.

To są tylko propozycje. Atrakcji w Paryżu jest dużo więcej. Każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie.


Urodziłem się w Polsce, ale to w Paryżu znalazłem moje miejsce na ziemi. We Francji mieszkam od 7 lat.

Ewa i Michał Jaworski, licencjonowany, polski, przewodnik po Paryżu.

Atrakcje Paryża z polskim przewodnikiem.

Zwiedzanie Paryża z przewodnikiem.

Paryż przewodnik po polsku.

Przewodnik po Paryżu.

Paryż przewodnik po polsku.

Wycieczki po Paryżu z polskim przewodnikiem.

Indywidualne zwiedzanie Paryża z polskim przewodnikiem.

http://przewodnikparyz.blogspot.com/p/kontakt.html

694 804 840 (polski numer)

Numer francuski Michała: 0033 7 78 28 38 62

Numer francuski Ewy: 0033 7 78 90 38 67 

przewodnikpoparyzu@gmail.com

Specific details

Language Polish, English, French, Italian

Location

Paris, France
Paryż

Advert details

Advert ID: 254
Displayed: 10859
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide