Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Bari. Paulina Abraham. Atrakcje Bari

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik po po Bari. Paulina Abraham. Atrakcje Bari

Paulina Abraham, licencjonowany polski przewodnik w Bari w Apulii.

Moje dorosłe życie rozpoczęło się z przytupem na obcasie włoskiego buta, kiedy przyjechałam do Bari jako studentka filologii włoskiej. Natychmiast zatraciłam się na magicznym południu, gdzie mieszkam i pracuję już od kilkunastu lat, również jako zawodowy tłumacz języka włoskiego. Nauczywszy się cieszyć prostym życiem bez pośpiechu, spędzam wolny czas upajając się włoską kulturą i delektując się lokalną kuchnią. Jako licencjonowany przewodnik staram się zarażać moją pasją do tego niezwykle gościnnego regionu, po którym mam przyjemność oprowadzać.

Spędzisz w Bari, Alberobello lub Lecce kilka godzin, a może zatrzymasz się w Apulii na kilka dni? Spotkajmy się i pozwól się oprowadzić po mieście, podpowiem co naprawdę jest warte Twojego czasu! Ze mną poznasz różne oblicza Apulii i jej najciekawsze trasy, plaże i inne zapierające dech w piersiach krajobrazy, znane tylko miejscowym, restauracyjki i knajpki, gdzie ugoszczą cię niczym Dionizosa oraz zabytki, o których chętnie Ci opowiem w języku polskim. Możemy też porozmawiać po angielsku i włosku. Chętnie  nauczę Cię kilku niezbędnych słówek!

Poznaj Bari w Apulii z lokalnym przewodnikiem, który zaprowadzi mało znane skarby w kraju i mieście oraz okolicy. Przeżyj więcej zwiedzając Bari w Apulii z opowiadającym po polsku przewodnikiem. Członkiem lokalnej społeczności, który chętnie podzieli się z Tobą swą wiedzą. Odkryje Ci inne Bari w Apulii. Wybierz się na prywatną tour po Bari w Apulii. Skorzystaj w pełni z możliwości, które proponuje Tobie Bari. Odsłaniaj nowe miejsca, nowych ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, którą możesz przeżyć wyłącznie w Bari w Apulii. Polskojęzyczny przewodnik po Bari w Apulii przedstawi Ci miejsca, jakich nie odszukasz o Bari w Apulii w książkach podróżniczych. Prezentacja lokalnych miejsc turystom i gościom po Bari w Apulii to hobby, pomimo to przede wszystkim sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się znajdowaniem ukrytych miejsc w Bari w Apulii, które każdy chciałby przeżyć. W czasie Twojej podróży mogę przedstawić je Tobie. Zagwarantuję Ci więcej nietuzinkowych doświadczeń w wczasy w Bari w Apulii. Doświadczyć to, co znają jedynie osoby tu mieszkające. Osoby, które znają lokalne obyczaje, kulturę, przyzwyczajenia dlatego, iż mieszkają, żyją w Bari w Apulii. Potrafią komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki oraz informatory są bardzo cennym źródłem wiedzy. Znając miejscową ludność mogę opowiedzieć oraz pokazać znacznie więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wolne chwile w Bari w Apulii staną się niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych ścieżkach. Możesz odkryć rodzimą kuchnię, zwyczaje. Zapoznać się z lokalną kuchnią, obyczajami w Bari w Apulii. Przedstawię Ci, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Bari w Apulii. Wyprawy w Bari w Apulii, z polskojęzycznym przewodnikiem, to obszar moich kompetencji i doświadczenia.

Alberobello, Lecce, Monopoli, Polignano, Ostuni, Otranto, Gallipoli, Trani,

Atrakcje Apulii

 • Otranto
 • Gallipoli
 • Dolina Itrii
 • Wyspy Tremiti
 • Gravine z Apulii
 • Polignano a mare
 • Półwysep Salento
 • Bari - stare miasto
 • Santa Maria z Leuca
 • Ostuni - Białe miasto
 • Cypel Gargano i Vieste
 • Alberobello - miasto Trulli
 • Monopoli i jaskinie Castellana
 • Lecce - klejnot półwyspu Salento
 • Zamek del Monte w Andrii - wpisany na listę światowego dziedzictwa

Wycieczki po Bari z polskim przewodnikiem.

Przewodnik po Bari w języku polskim.

Zwiedzanie Bari z polskim przewodnikiem.

Indywidualne zwiedzanie Bari z przewodnikiem.

Bari przewodnik po polsku.

Przewodnik Bari po polsku.

Paulina Abraham, licencjonowany polski przewodnik w Bari w Apuli.

Paulina Abraham, licencjonowany polski przewodnik w Apuli.

Paulina Abraham, licencjonowany polski przewodnik w Lecce.

https://przewodnikapulia.com/

https://www.facebook.com/pg/PrzewodnikApulia/about/?ref=page_internal

M.: +39 389 195 6861

apuliatouring@gmail.com

 

Specific details

Language Polish, Italian

Location

Italy
Bari

Advert details

Advert ID: 621
Displayed: 4873
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide