Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Meksyku Jaguar Tours. Wakacje w Meksyku

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Meksyku Jaguar Tours. Wakacje w Meksyku

Jaguar Tours, polski licencjonowany przewodnik w Meksyku.

Jaguar Tours - polsko-meksykańskie biuro podróży

Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Meksyk. Jaguar Tours to profesjonalne polsko-meksykańskie biuro podróży, tour operator, działające na terenie Meksyku, posiadające w swojej ofercie wszelkiego rodzaju usługi turystyczne nie tylko w tym kraju, ale również w krajach Ameryki Środkowej i Południowej.

Jaguar Tours z siedzibą w stolicy Meksyku; Mexico City specjalizuje się w organizacji wycieczek objazdowych, pielgrzymek, pobytów, wycieczek fakultatywnych, incentive oraz innych aktywności turystycznych i biznesowych na terenie Meksyku. Jesteśmy mieszkańcami tego kraju co pozwala nam przewidzieć wiele sytuacji i odpowiednio wcześnie na nie zareagować.

Poznaj Meksyk z mówiącym po polsku przewodnikiem, który zaproponuje mniej znane skarby w kraju i mieście oraz otaczających go okolicach. Przeżyj więcej zwiedzając Meksyk z oprowadzającym po polsku przewodnikiem. Kimś, kto zna kraj i miasto chętnie podzieli się z Tobą swą wiedzą. Udostępni Ci nietuzinkowe Meksyk. Wybierz się na prywatną wyprawę po Meksyku. Wykorzystaj bez reszty możliwości, które oferuje Tobie Meksyk. Eksploruj nowe lokalizacje, fascynujących ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, którą możesz doznać tylko w Meksyku. Lokalny przewodnik po Meksyku zademonstruje Ci lokalizacje, których nie odszukasz o Meksyku w przewodniku. Oprowadzanie turystów i gości po Meksyku to hobby, lecz przede wszystkim sposób na życie. Od wielu lat zajmuję się odnajdowaniem dyskretnych miejsc Meksyku, które każdy marzy poznać. Dzisiaj mogę udostępnić je Tobie. Umożliwię Ci zaznać więcej w wczasy w Meksyku. Zaznać to, co znają jedynie osoby które tu mieszkają. Osoby, które znają lokalne obyczaje, kulturę, przyzwyczajenia dlatego, że mieszkają, żyją w Meksyku. Potrafią komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki oraz foldery są nader cennym źródłem informacji. Znając miejscową ludność mogę przekazać oraz przedstawić dużo więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wolne chwile w Meksyku będą nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach poza szablonowymi szlakami. Możesz zapoznać autochtoniczną kuchnię, nawyki. Zapoznać się z miejscową kuchnią, zwyczajami Meksyku. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą wyłącznie lokalni przewodnicy o Meksyku. Prywatne wyprawy w Meksyku, z lokalnym przewodnikiem, w tym się specjalizuję.

Biuro w Meksyku tel. +52 55 55 38 59 30

Przedstawiciel w Polsce tel. +48 609 203 709

http://jaguartours.mezoameryka.kylos.pl/

Sanchez y Siwkowska Operadora Turistica SA DE CV

Cuahutemoc 500 int. 301, col. Piedad Narvarte, CP 03020 DF, Mexico City

tel.: +52 5555 38 59

asiwkowska@jaguartours.com.mx

info@jaguartours.com.mx

www.jaguartours.pl

Specific details

Language Polish, Spanish

Location

Mexico DF, Mexico
av. Cuahutemoc 500 int. 301, col. Piedad Narvarte, CP 03020 DF, Mexico City

Advert details

Advert ID: 322
Displayed: 4495
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide