Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Tibilisii i Gruzji Joanna Juszczuk. Wakacje w Gruzji.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Tibilisii i Gruzji Joanna Juszczuk. Wakacje w Gruzji.

Joanna Juszczuk, polski przewodnik w Tibilisii i Gruzji.

Joanna Juszczuk

Wycieczki do Gruzji zyskują dziś na popularności, bo też wieść o cudowności tego kraju roznosi się w świecie coraz bardziej. Coraz szerzej. Wszyscy chcą. Wszyscy pragną. Nie każdy jednak wie jak? Wyjazd  do Gruzji może stać się zwykłą podróżą, lub… Podróżą Życia! I tylko z wykrzyknikiem. Bo to on, ten wyrazisty znak interpunkcyjny  podkreślić ma Moc, Siłę i Niepowtarzalność Kaukazu – jego krajobraz, historię, tradycję. I uzależnić od powyższego. Moja Gruzja jest właśnie taka. Naznaczona Przyjaźnią, Prawdziwością i Wielkim, namacalnym Kaukazem! Taką otrzymałam. Taką pokochałam. Od razu. Od chwili kiedy uderzyło mnie i odurzyło ? ciepłe, parne wręcz i bardzo gwarne (!) powietrze gruzińskiej stolicy. I ci uśmiechający się wokół ludzie… Jest czwarta nad ranem (!), a im… po ludzku… chce się chcieć! Powtarzalność rzeczy dobrych. To się zdarza…Tak dzieje się właśnie w Gruzji! Zaufaj mi, a i Twój wyjazd do Gruzji daleki będzie od zwyczajności. Daleki od nudy. Daleki od europejskości. I daleki od oczywistości. Za to całkiem bliski naturze, otwartości i człowieczeństwu. Przez wielkie C. Oto moje All Inclusive Po Gruzińsku! Przemierzając ten kraj już kilkanaście razy, miałam też okazję zaobserwować sposób podróżowania po nim. Bez wnikania w szczegóły, w mojej głowie, a może bardziej i w sercu, zrodził się dość szybko jasny podział. Mamy więc wycieczki do Gruzji autokarowe… i te fajne. Ja zaś, z całą odpowiedzialnością, zapraszam Was Kochani na te drugie!

Registering Authority: LEPL National Agency of Public Registry – Ministry of Justice of Georgia

Poznawaj Gruzję z polskim przewodnikiem, który zaprowadzi ukryte skarby w kraju i mieście oraz jego otoczeniu. Zaznaj więcej zwiedzając Gruzję z oprowadzającym po polsku przewodnikiem. Członkiem lokalnej społeczności, który z entuzjazmem podzieli się z Tobą swą wiedzą. Odkryje Ci nietuzinkowe Gruzję. Wybierz się na prywatną wycieczkę po Gruzji i Tbilisi. Wykorzystaj do końca piękne chwile, które przedstawia Tobie Gruzja . Odkryj nowe lokalizacje, ciekawych ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, jaką możesz zaznać wyłącznie w Gruzji w Tbilisi. Lokalny przewodnik po Gruzji i Tbilisi pokaże Ci miejsca, jakich nie odszukasz o Gruzji i Tbilisi w książkach podróżniczych. Oprowadzanie turystów i gości po Gruzji i Tbilisi to zamiłowanie, ale też sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się prezentowaniem dziewiczych miejsc Gruzji, które każdy marzy doświadczyć. W tej chwili mogę zaprezentować je Tobie. Umożliwię Ci więcej fascynujących doświadczeń w wakacje w Gruzji i Tbilisi. Doznać to, co znają wyłącznie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają regionalne zwyczaje, kulturę, sposób życia poprzez fakt, że mieszkają, żyją w Gruzji w Tbilisi. Umieją komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki a także foldery są bardzo cennym źródłem wiedzy. Znając miejscową ludność mogę opowiedzieć oraz zademonstrować dużo więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wolne chwile w Gruzji i Tbilisi są nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach poza szablonowymi szlakami. Możesz odkryć inną kuchnię, rytuały. Zapoznać się z rodzimą kuchnią, zwyczajami Gruzji. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Gruzji i Tbilisi. Prywatne wyprawy w Gruzji i Tbilisi, z polskim przewodnikiem, to mój zawód i pasja.

Atrakcje Gruzji

  • Tbilisi, stolica kraju
  • Kazbegi, jedno z najbardziej kultowych miejsc do odwiedzenia w Gruzji
  • Ananuri, malownicza forteca
  • Mtskheta, stolica starożytnego królestwa Iberii
  • Klasztor David Gareja, na granicy z Azerbejdżanem
  • Sighnaghi, jedno z najmniejszych i najbardziej uroczych miasteczek w Gruzji
  • Kakheti, region położony na wschód od Tbilisi, znany z wina
  • Uplistsikhe, imponujące starożytne miasto jaskiniowe
  • Borjomi, znane miasto uzdrowiskowe
  • Vardzia, trzeci i prawdopodobnie najbardziej niesamowity kompleks jaskiń w Gruzji

Wycieczki po Gruzji z polskim przewodnikiem.

Przewodnik po Gruzji w języku polskim.

Zwiedzanie Gruzji z polskim przewodnikiem.

Indywidualne zwiedzanie Gruzji z przewodnikiem.

Gruzja przewodnik po polsku.

Przewodnik Gruzja po polsku.

 

Identification Number: 306201222

Legal Address: Georgia,

Tbilisi, Isani-Samgori District, Varketili-3 IV M/D, 424/29

https://gruzjamojamilosc.pl/kontakt/

https://www.facebook.com/gruzjamojamilosc/

PL: +48 519 860 543

GE: +995 555 190 525

gruzjamojamilosc@gmail.com

Specific details

Language Polish

Location

Georgia
Tbilisi, Isani-Samgori District, Varketili-3 IV M/D, 424/29

Advert details

Advert ID: 411
Displayed: 2119
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide