Odyseos.com
Experience more on holiday

Nurkowanie w Egipcie w Marsa Alam z polskim instruktorem. Dive Top. Wakacje w Egipcie

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Nurkowanie w Egipcie w Marsa Alam z polskim instruktorem. Dive Top. Wakacje w Egipcie

Dive Top powstał w Safadze w 2006 roku a od roku 2010 prowadzimy też działalność w Marsa Alam. A zatem już 13 lat staramy się sprawiać, abyście dzięki nurkowaniom z nami mogli oderwać się od szarej codzienności i problemów. Naszym zadaniem jest w bezpieczny sposób i na luzie pokazać Wam piękno raf koralowych i stworzeń Morza Czerwonego oraz zarazić Was lub pogłębić chorobę zwaną nurkowaniem.Z każdym rokiem coraz więcej wiemy o tym czego oczekujecie i co zrobić by nurkowania z nami były najlepsze i niezapomniane. Nieustannie myślimy nad nowymi udoskonaleniami i cały czas się rozwijamy.

Posiadamy własną , najlepszą w regionie i bardzo wygodną łódź. Dużo większą niż standardowe łodzie pływające na dzienne nurkowania. ,,Iga “ była kiedyś łodzią przeznaczoną na długie i dalekie wyprawy morskie typu safari, zaprojektowaną by zapewnić maksimum komfortu. Ciągle pracujemy nad jej udoskonalaniem byście czuli się na niej jak w domu a nawet lepiej.

info@dive-top.com

http://www.dive-top.com/kontakt/

Specific details

Language Polish, English

Location

Marsa Alam, Egypt
Dive Top, corniche street, Qesm Safaga, Red Sea Governorate, Egipt

Advert details

Advert ID: 120
Displayed: 2945
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Diving