Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik po Rzymie Monika Malec. Atrakcje Rzymu

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik po Rzymie Monika Malec. Atrakcje Rzymu

Monika Malec, licencjonowany polski przewodnik po Rzymie i Watykanie.

PRZEWODNIK RZYM -WATYKAN

Od 1999 roku jestem przewodnikiem turystycznym w  Rzymie.

Licencje przewodnika uzyskalam poprzez wygranie konkursu na przewodnika przeprowadzonym przez Region  Rzymski ( Regione Lazio n.23/97)

Ukonczylam fakultet z historii Kosciola na Papieskim Uniwersytecie im Jana Pawla II na Lateranie w Rzymie. Oprowadzam rowniez w Panstwie Watykanskim.

Rzetelna znajomosc faktow historycznych, archelogicznych  i kulturalnych dotyczacych Rzymu i Watykanu zamieniila moja prace  w pasje ktora chetnie dziele sie z turystami odwiedzajacymi

Wieczne Miasto.

Poznawaj Rzym i Watykan z polskim przewodnikiem, który zaproponuje nieopisane w przewodnikach skarby w kraju i mieście oraz jego otoczeniu. Zaznaj więcej oglądając Rzym i Watykan z polskojęzycznym przewodnikiem. Lokalnym przewodnikiem w kraju, który chętnie podzieli się z Tobą własną wiedzą. Ukaże Ci zaskakujące Rzym i Watykan. Wybierz się na prywatną tour po Rzymie i Watykanie. Skorzystaj w każdym calu z możliwości, jakie prezentuje Tobie Rzym. Eksploruj nowe miejscowości, interesujących ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, którą można doświadczyć tylko w Rzymie i Watykanie.

Polskojęzyczny przewodnik po Rzymie i Watykanie odkryje Ci lokalizacje, jakich nie wyszukasz o Rzymie i Watykanie w przewodniku. Pokazywanie miejsc turystom i gościom po Rzymie i Watykanie to hobby, pomimo to również sposób na życie. Nie od dziś zajmuję się odnajdowaniem nieznanych miejsc Rzymie i Watykanie, które każdy marzy odkryć. Teraz mogę odkryć je Tobie. Zapewnię Ci więcej wyjątkowych doznań w wakacje w Rzymie i Watykanie. Zaznać to, co znają tylko osoby które tu mieszkają. Osoby, które znają lokalne obyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, że mieszkają, żyją w Rzymie i Watykanie. Umieją komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki oraz foldery są nader cennym źródłem informacji. Znając miejscową ludność mogę opowiedzieć i przedstawić znacznie więcej.

Z lokalnym przewodnikiem, wakacje w Rzymie i Watykanie staną się przygodą życia, której nie zapomnisz. Ze mną możesz być w miejscach poza utartymi szlakami. Możesz doświadczyć rodzimą kuchnię, obyczaje. Zapoznać się z rodzimą kuchnią, rytuałami Rzymie i Watykanie. Opowiem Ci o tym, co wiedzą wyłącznie lokalni przewodnicy o Rzymie i Watykanie. Wycieczki fakultatywne w Rzymie i Watykanie, z lokalnym przewodnikiem, to źródło mojego utrzymania.

Atrakcje Rzymu

 • Watykan
 • Panteon
 • Piazza Navona
 • Łaźnie Karakalli
 • Forum Romanum
 • Fontanna di Trevi
 • Schody Hiszpańskie
 • Wzgórze Palatyńskie
 • Santa Maria Maggiore
 • Koloseum i Łuk Konstantyna
 • Galeria i Ogrody Willi Borghese
 • Muzeum Narodowe Castel Sant'Angelo
 • Katakumby i Via Appia Antica (Droga Appijska)
 • San Giovanni in Laterano (Bazylika św. Jana na Lateranie)
 • Terme di Diocleziano (Muzeum Narodowe Łaźni Dioklecjana)

Polski przewodnik po Rzymie Monika Malec. Atrakcje Rzymu

Zwiedzanie Watykanu z polskim przewodnikiem.

Zwiedzanie Rzymu z polskim przewodnikiem

Indywidualne zwiedzanie Rzymu.

Rzym przewodnik po polsku.

Przewodnik po Rzymie.

Rzym przewodnik po polsku.

Wycieczki po Rzymie z polskim przewodnikiem.

Przewodnik po Rzymie po polsku

F.: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009045513513

M.: + 39 3387979149

malecmonika@yahoo.it

Specific details

Language Polish, Italian

Location

Rome, Italy
Rzym

Advert details

Advert ID: 874
Displayed: 5162
Expires: 2030-10-16 08:26:00
In categories: Tour Guide