Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik we Lwowie na Ukrainie. Krystyna Bielańska.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik we Lwowie na Ukrainie. Krystyna Bielańska.

Krystyna Bielańska, polski licencjonowany przewodnik e Lwowie na Ukrainie

14 lat niesamowitej przygody ! Jestem pilotem i przewodnikiem po Ukrainie  - 36 miejscowości, zamków, miast i miasteczek, ale największa miłość to Lwów. Lwów miasto wielu kultur, narodów i niesamowitej architektury, ukrywającej klimatyczne kawiarnie z Halicką kuchnią i dobrą kawą, a czasem piwem własnej produkcji.

Zapraszam na Ukrainę. Oferuję pilotowanie, oprowadzanie (Podole, Zakarpacie, Wołyń), pomoc przy rezerwacji hotelu, obiadu bankietu.

Odkryj Ukrainę z polskojęzycznym przewodnikiem, który zaprowadzi ukryte skarby w kraju i mieście i otaczających go okolicach. Zaznaj więcej poznając Ukrainę z mówiącym po polsku przewodnikiem. Lokalnym przewodnikiem w kraju, który z zaangażowaniem podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Odkryje Ci nietuzinkowe Ukrainę. Wybierz się na prywatną wycieczkę fakultatywną po Ukrainie we Lwowie. Wykorzystaj w każdym calu przeżycia, jakie oferuje Tobie Ukraina . Wyłuskuj nowe miejscowości, ciekawych ludzi. Poczuj wyjątkową atmosferę, jaką można doznać wyłącznie na Ukrainie we Lwowie. Lokalny przewodnik po Ukrainie we Lwowie odkryje Ci lokalizacje, jakich nie odszukasz o Ukrainie we Lwowie w żadnym informatorze. Oprowadzanie turystów oraz gości po Ukrainie we Lwowie to hobby, jednak również sposób na życie. Od wielu lat zajmuję się odkrywaniem dyskretnych miejsc Ukraini, które każdy chciałby doświadczyć. W czasie Twoich wakacji mogę przedstawić je Tobie. Umożliwię Ci przeżyć więcej w wczasy w Ukrainie we Lwowie. Doświadczyć to, co znają jedynie osoby tu mieszkające. Osoby, które znają lokalne zwyczaje, kulturę, sposób życia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją na Ukrainie we Lwowie. Umieją komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki i przewodniki są bardzo cennym źródłem wiedzy. Znając miejscową społeczność mogę opowiedzieć oraz pokazać dużo więcej. Z lokalnym przewodnikiem, wczasy w Ukrainie we Lwowie staną się nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych ścieżkach. Możesz doświadczyć rodzimą kuchnię, rytuały. Zaznajomić się z rodzimą kuchnią, rytuałami Ukraini. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Ukrainie we Lwowie. Wakacje w Ukrainie we Lwowie, po polsku, w tym się specjalizuję.

+380966958143

 ewlkrystyna@gmail.com

Specific details

Language Polish

Location

Ukraine
Lwów

Advert details

Advert ID: 644
Displayed: 2137
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide