Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Ochrydzie w Macedonii Anna Wojtas. Anka Ochrydzianka

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Ochrydzie w Macedonii Anna Wojtas. Anka Ochrydzianka

Anna Wojtas polski przewodnik w Ochrydzie w Macedonii. Anka Ochrydzianka

Anna Wojtyla. Anka Ochrydzianka

O Ochrydzie i Macedonii z ostrym smaczkiem papryki – znaczy nie zawsze poważnie, zawsze prawdziwie jak tu się mieszka, na co zwrócić uwagę, co zjeść, czego się napić, co spróbować, gdzie pójść:)

Odkryj Ochrydę z mówiącym po polsku przewodnikiem, który zaproponuje mniej znane skarby w kraju i mieście i okolicach. Doznaj więcej zwiedzając Ochrydę z polskim przewodnikiem. Lokalnym przewodnikiem w kraju, który z radością podzieli się z Tobą swą wiedzą. Przedstawi Ci nietuzinkowe Ochrydę. Wybierz się na prywatną małą wyprawę po Ochrydzie, w Macedonii. Wykorzystaj bez wyjątku możliwości, które przedstawia Tobie Ochryda i Macedonia. Poznaj nowe miejsca, fascynujących ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, którą można zaznać jedynie w Ochrydzie, w Macedonii. Polski przewodnik po Ochrydzie, w Macedonii przedstawi Ci lokalizacje, których nie znajdziesz o Ochrydzie, w Macedonii w w dostępnych powszechnie materiałach. Oprowadzanie turystów i gości po Ochrydzie, w Macedonii to pasja, pomimo to dodatkowo sposób na życie. Od wielu lat zajmuję się odkrywaniem ukrytych miejsc Ochrydzie, które każdy marzy poznać. W czasie Twoich wakacji mogę odkryć je Tobie. Zagwarantuję Ci więcej wyjątkowych doznań w wakacje w Ochrydzie, w Macedonii. Doznać to, co znają jedynie osoby tu mieszkające. Osoby, które znają regionalne obyczaje, kulturę, przyzwyczajenia dlatego, iż mieszkają, żyją w Ochrydzie, w Macedonii. Potrafią komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki i katalogi są bardzo cennym źródłem informacji. Znając lokalną ludność mogę przekazać i zademonstrować dużo więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wczasy w Ochrydzie, w Macedonii pozostają na długo nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych ścieżkach. Możesz doświadczyć miejscową kuchnię, rytuały. Zaznajomić się z lokalną kuchnią, obyczajami Ochrydzie. Zrelacjonuję Ci, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Ochrydzie, w Macedonii. Wakacje w Ochrydzie, w Macedonii, w języku polskim, to obszar moich kompetencji i doświadczenia.

Anna Wojtas polski przewodnik w Ochrydzie w Macedonii

F.: https://www.facebook.com/ankaochrydzianka

M.: +389 72 580 640

E.: annadanuta85@gmail.com

Specific details

Language Polish

Location

North Macedonia
Ochryda

Advert details

Advert ID: 859
Displayed: 2387
Expires: 2030-09-10 10:51:00
In categories: Tour Guide