Odyseos.com
Experience more on holiday

Polskojęzyczny przewodnik w Marmaris i Turcji. Esen Goksen Polski Turek . Wakacje w Turcji

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polskojęzyczny przewodnik w Marmaris i Turcji. Esen Goksen Polski Turek . Wakacje w Turcji

Esen Goksen Polski Turek, polskojęzyczny przewodnik w Turcji po polsku.

Hacotour, Esen Goksen Polski Turek

Polski Turek Marmaris Esen Goksen Polski Turek

Polski Turek Marmaris jest bezpośrednim sprzedawcą i ma w swojej ofercie dużo tańsze wycieczki fakultatywne niż pozostałe biura.

W Turcji wszystkie wycieczki fakultatywne muszą być organizowane przez licencjonowanych członków TURSAB (Stowarzyszenie Tureckich Biur Podróży).

Przy zakupie wycieczki u nas mają Państwo pełne ubezpieczenie oraz gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług w korzystnej cenie.

Facebook: Esen Goksen (Messenger)

Kontakt przed wylotem albo na miejscu koniecznie przez WhatsApp, Viber, SMS albo Facebook Messenger i ustalimy spotkanie bo ciągle jestem poza biurem**

Zapraszam,

Esen Goksen Polski Turek

Studiowałem polonistykę na Uniwersytecie Stambulskim.

Mieszkałem wiele lat w Warszawie.

Dobrze mówię po polsku.

Pomogę Wam w wyborze i zorganizowaniu wycieczek fakultatywnych.

Wielu Polaków skorzystało z atrakcyjnej oferty biura, które znajduje się w Marmaris.

Poznaj Turcję z polskim przewodnikiem, który zademonstruje nieopisane w przewodnikach skarby w kraju i mieście oraz okolicach. Doświadcz więcej oglądając Turcję z opowiadającym po polsku przewodnikiem. Lokalnym przewodnikiem w kraju, który z entuzjazmem podzieli się z Tobą swą wiedzą. Odkryje Ci nieodkryte Turcję. Wybierz się na prywatną tour po Turcji. Skorzystaj w pełni z możliwości, jakie przedstawia Tobie Turcja . Odsłaniaj nowe lokalizacje, fascynujących ludzi. Poczuj fenomenalną atmosferę, którą możesz zaznać wyłącznie w Turcji. Polskojęzyczny przewodnik po Turcji przedstawi Ci miejsca, jakich nie znajdziesz o Turcji w przewodniku. Prezentacja lokalnych miejsc turystom i gościom po Turcji to pasja, jednak także sposób na życie. Od wielu lat zajmuję się odnajdowaniem dziewiczych miejsc Turcji, które każdy pragnąłby zobaczyć. W czasie Twojej podróży mogę udostępnić je Tobie. Zapewnię Ci więcej fascynujących doświadczeń w wczasy w Turcji. Przeżyć to, co znają tylko osoby które tu mieszkają. Osoby, które znają lokalne zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia dlatego, że mieszkają, żyją w Turcji. Potrafią komunikować się z miejscową społecznością. Przewodniki a także przewodniki są nader cennym źródłem wiedzy. Znając miejscową ludność mogę przekazać oraz zademonstrować znacznie więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wakacje w Turcji są niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach poza utartymi szlakami. Możesz odkryć autochtoniczną kuchnię, obyczaje. Zaznajomić się z rodzimą kuchnią, obyczajami Turcji. Przedstawię Ci, co wiedzą wyłącznie lokalni przewodnicy o Turcji. Wakacje w Turcji, z polskim przewodnikiem, to obszar moich kompetencji i doświadczenia.

POLSKI TUREK Marmaris Wycieczki Fakultatywne (HACOTOUR SELEN OFFICE) Çıldır Mahallesi, Kemal Seyfettin Elgin Blv. No:4 48700 Marmaris-Turcja

+ 90 538 899 81 17 Whatsapp - Viber

https://marmaris-tanie-wycieczki.pl/

esengoksen@gmail.com

Na przeciwko SELEN HOTEL NIEDALEKO OD HOTELU KETENCI HOTEL przed centrum (Uwaga: Nie jestem na promenadzie , jestem przy glownej ulicy)

Wysiadaj przy hotelu Ketenci Hotel  i Idz w strone centrum i 50 metrów dalej rozpoznasz nas po wywieszonych reklamach “mówimy po Polsku Polski Turek- Wycieczki Fakultatywne” po lewej stronie

Specific details

Language Polish, Turkish

Location

Turkish Riviera, Turkey
Çıldır Mahallesi, Kemal Seyfettin Elgin Blv. No:4 48700 Marmaris-Turcja

Advert details

Advert ID: 529
Displayed: 5585
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide