Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Izraelu. Filip Pinchas Zarczynski. Wakacje w Izraelu.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Izraelu. Filip Pinchas Zarczynski. Wakacje w Izraelu.

Filip Pinchas Zarczynski, polski licencjonowany przewodnik w Izraelu.

Filip Pinchas Zarczynski

15

Nazywam sie Filip Pinchas Zarczynski. Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Izraelu. Zapraszam Was na moje wycieczki, a oto moje sugestie i oferty.

Mieszkam Jerozolimie i znam jej mieszkancow juz 30 lat.

  • Ze mna możesz rozmawiać na temat przeszłości i teraźniejszosci w tym kraju nie są mi obce tematy wojskowe i polityczne.
  • Mozemy znaleźć sie wsród mieszkańców, którzy tradycyjnym wygladem przypominaja społeczności opisywane w ksiażkach.
  • Dla sprawnych fizycznie są możliwoci różnych form zwiedzania: wycieczki gorskie, dzipy, rowery i długie wedrowki piesze.
  • Gdy dotrzemy do miejsc miejsc kultowych i religijnych, przywołamy pamieć tych ktorzy zwiedzali je przed nami.
  • Prowadzę wycieczki w jezykach: hebrajski, polski i angielski. Rożne grupy; zarówne pełne autobusy, jak i kilkuosobowe, różnorodne wiekowo – dzieci i całkiem starsza młodzież.

Poznawaj Izrael z lokalnym przewodnikiem, który zaprowadzi mało znane skarby w kraju i mieście oraz okolicy. Przeżyj więcej oglądając Izrael z oprowadzającym po polsku przewodnikiem. Kimś, kto zna kraj i miasto z przyjemnością podzieli się z Tobą własną wiedzą. Udostępni Ci nieodkryte Izrael . Wybierz się na prywatną wyprawę po Izraelu. Skorzystaj w pełni z opcji, jakie proponuje Tobie Izrael . Eksploruj nowe miejsca, interesujących ludzi. Poczuj unikalną atmosferę, jaką można zaznać tylko w Izraelu. Mówiący po polsku przewodnik po Izraelu pokaże Ci miejsca, jakich nie wyszukasz o Izraelu w informatorach turystycznych. Oprowadzanie turystów i gości po Izraelu to hobby, jednak również sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się odkrywaniem dyskretnych miejsc Izraela, które każdy pragnąłby przeżyć. W czasie Twojego pobytu mogę zademonstrować je Tobie. Umożliwię Ci doznać więcej w wczasy w Izraelu. Doznać to, co znają jedynie osoby tu mieszkające. Osoby, które znają miejscowe obyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, że mieszkają, żyją w Izraelu. Potrafią komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki i informatory są bardzo cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną społeczność mogę przekazać i zademonstrować znacznie więcej. Z lokalnym przewodnikiem, wolne chwile w Izraelu są przygodą życia, której nie zapomnisz. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych ścieżkach. Możesz zapoznać rodzimą kuchnię, nawyki. Zaznajomić się z rodzimą kuchnią, rytuałami Izraela. Zrelacjonuję Ci, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Izraelu. Wycieczki fakultatywne w Izraelu, w języku polskim, to to, na czym się znam.

kontakt:

Telefon: +972 50 875 57 72

zarczyn@gmail.com

https://filipisrael.pl/

polski, angielski

Specific details

Language Polish, English

Location

Israel
Jerozolima

Advert details

Advert ID: 419
Displayed: 2982
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide