Odyseos.com
Experience more on holiday

Polskie biuro podróży w Bodrum. Bodrum Wycieczki. Wakacje w Turcji

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polskie biuro podróży w Bodrum. Bodrum Wycieczki. Wakacje w Turcji

Bodrum Wycieczki, polskojęzyczne wycieczki fakultatywne w Bodrum i Turcji po polsku.

Polskie biuro podróży w Bodrum w Turcji

Bodrum Wycieczki, Turcja, Bodrum

Wycieczki fakultatywne to po prostu jedno- i dwudniowe wycieczki lokalne, które umilą Państwu wakacyjny pobyt w Bodrum. Miasto Bodrum to perła wybrzeża Morza Egejskiego. Jest to bardzo dobry punkt wypadowy na cudowne wapienne tarasy Pamukkale czy pobliskie wyspy greckie: Kos i Rodos. Miłośnicy historii będą mogli uczestniczyć w naszej wycieczce fakultatywnej do starożytnego Efezu czy zobaczyć grobowce skalne na rzece Dalyan. Nasze lokalne biuro podróży w Bodrum proponuje obejrzenie tych atrakcji turystycznych z naszym polskim przewodnikiem.

Odkryj Turcję z mówiącym po polsku przewodnikiem, który zademonstruje mało znane skarby w kraju i mieście i jego otoczeniu. Doznaj więcej oglądając Turcję z polskojęzycznym przewodnikiem. Osobą, która zna kraj i miasto chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Udostępni Ci inne Turcję. Wybierz się na prywatną wycieczkę po Turcji i Bodrum. Wykorzystaj bez wyjątku niezapomniane chwile, które przedstawia Tobie Turcja . Eksploruj nowe miejscowości, ciekawych ludzi. Poczuj fenomenalną atmosferę, którą można zaznać tylko w Turcji w Bodrum. Polskojęzyczny przewodnik po Turcji i Bodrum odkryje Ci lokalizacje, jakich nie wyszukasz o Turcji i Bodrum w informatorach turystycznych. Pokazywanie miejsc turystom oraz gościom po Turcji i Bodrum to hobby, lecz dodatkowo sposób na życie. Od wielu lat zajmuję się odkrywaniem nieoficjalnych miejsc Turcji, które każdy pragnąłby poznać. Teraz mogę udostępnić je Tobie. Umożliwię Ci doznać więcej w wczasy w Turcji i Bodrum. Doświadczyć to, co znają wyłącznie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają miejscowe zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, że mieszkają, żyją w Turcji w Bodrum. Umieją komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki a także katalogi są nader cennym źródłem wiedzy. Znając miejscową społeczność mogę opowiedzieć i zademonstrować dużo więcej. Z lokalnym przewodnikiem, wakacje w Turcji i Bodrum są nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych trasach. Możesz poczuć miejscową kuchnię, zwyczaje. Zapoznać się z lokalną kuchnią, obyczajami Turcji. Przedstawię Ci, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Turcji i Bodrum. Wycieczki w Turcji i Bodrum, z polskojęzycznym przewodnikiem, w tym się specjalizuję.

Organizujemy w Bodrum wycieczki fakultatywne.

Bodrum polskie biuro podróży Bodrum Wycieczki.

 Adnan Menderes Caddesi 18, Gumbet, Bodrum

Turecki   +90 542 848 11 62;

Polski Numer +48 799 399 883

info@bodrumwycieczki.com

http://bodrumwycieczki.com/

Adnan Menderes Cd. No:18

Gümbet, Adnan Menderes Cd. No:18, 48400 Bodrum/Muğla, Turcja

Location

Turkish Riviera, Turkey
Gümbet, Adnan Menderes Cd. No:18, 48400 Bodrum/Muğla, Turcja

Advert details

Advert ID: 527
Displayed: 3603
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide