Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w w Johannesburgu RPA. Waldemar Delekta. Atrakcje Johannesburga i RPA.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w w Johannesburgu RPA. Waldemar Delekta. Atrakcje Johannesburga i RPA.

Waldemar Delekta, polski przewodnik w RPA.

Waldemar Delekta

Witaj, nazywam się Waldemar Delekta i od 2004 roku prowadzę Africangamesafari. Na stałe mieszkam w RPA Tax reference no.  WK Delekta cc 9027/183/16/0. Stworzyłem tę firmę, bo zakochałem się w Afryce Południowej i chcę pokazywać jej uroki innym. Lubisz podróżować? Lubisz ekstremalne przeszkody? Chcesz spędzać urlopy inaczej niż tylko leżąc na leżaku w luksusowym hotelu? To znaczy, że podróż do Afryki jak najszybciej powinna się znaleźć w Twoim grafiku.

Odkrywaj RPA z polskim przewodnikiem, który zademonstruje ukryte skarby w kraju i mieście i okolicach. Zasmakuj więcej oglądając RPA z opowiadającym po polsku przewodnikiem. Lokalnym przewodnikiem w kraju, który chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Odkryje Ci nieodkryte RPA. Wybierz się na prywatną eskapadę po RPA. Skorzystaj w każdym calu z potencjału, które oferuje Tobie RPA . Odsłaniaj nowe lokalizacje, nowych ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, jaką możesz przeżyć wyłącznie w RPA. Mówiący po polsku przewodnik po RPA przedstawi Ci lokalizacje, których nie znajdziesz o RPA w informatorach turystycznych. Prezentacja lokalnych miejsc turystom i gościom po RPA to hobby, lecz dodatkowo sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się odkrywaniem ukrytych miejsc RPA, które każdy chciałby przeżyć. W czasie Twojej podróży mogę udostępnić je Tobie. Umożliwię Ci doświadczyć więcej w wczasy w RPA. Doświadczyć to, co znają tylko mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają regionalne zwyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, iż mieszkają, żyją w RPA. Potrafią komunikować się z miejscową społecznością. Przewodniki a także foldery są nader cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną ludność mogę przekazać oraz pokazać znacznie więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wakacje w RPA pozostają na długo niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych ścieżkach. Możesz doświadczyć lokalną kuchnię, obyczaje. Zapoznać się z miejscową kuchnią, rytuałami RPA. Zrelacjonuję Ci, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o RPA. Wycieczki fakultatywne w RPA, w języku polskim, to to, na czym się znam.

Africangamesafari

P.O. Box 25205

East Rand 1462, RPA

Skype:  do-rpa

Tel: 0048 22 389 7017

webmaster@africangamesafari.com

http://www.africangamesafari.com/kontakt.html

Specific details

Language Polish

Location

South Africa
East Rand 1462, RPA

Advert details

Advert ID: 452
Displayed: 4319
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide