Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik na Sardynii. Renata Travel. Atrakcje Sardynii

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik na Sardynii. Renata Travel. Atrakcje Sardynii

Renata Travel, licencjonowany polski przewodnik na Sardynii pokaże Ci atrakcje Sardynii

Jesteśmy Tour Operatorami DMC Incoming i Outgoing oraz biurem turystycznym obecnym na rynku od 2004 roku. Nasi pracownicy to ludzie młodzi i dynamiczni.

Dział klienta indywidualnego czeka na Was by zorganizować Waszą podróż marzeń z najlepszymi tour operatorami.

Ponadto, klientom indywidualnym oferujemy:

  • - wyjazdy zorganizowane
  • - bilety lotnicze i na prom
  • - rejsy i wycieczki jednodniowe i na weekend
  • - domy wakacyjne
  • - rezerwacja hoteli na całym świecie
  • - wynajem aut

Poznaj Sardynię z polskojęzycznym przewodnikiem, który zaprowadzi mało znane skarby w kraju i mieście i otaczających go okolicach. Doświadcz więcej oglądając Sardynię z polskim przewodnikiem. Członkiem lokalnej społeczności, który z przyjemnością podzieli się z Tobą swą wiedzą. Udostępni Ci inne Sardynię. Wybierz się na prywatną wycieczkę po Sardynii. Wykorzystaj w pełni niezapomniane chwile, które prezentuje Tobie Sardynia. Poznaj nowe miejscowości, nietuzinkowych ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, którą możesz zaznać wyłącznie na Sardynii. Polski przewodnik po Sardynii zademonstruje Ci miejsca, których nie odszukasz o Sardynii w przewodniku. Pokazywanie miejsc turystom i gościom po Sardynii to zamiłowanie, lecz dodatkowo sposób na życie. Od dawna zajmuję się odkrywaniem dziewiczych miejsc na Sardynii, które każdy chciałby odkryć. W czasie Twoich wakacji mogę zaprezentować je Tobie. Umożliwię Ci przeżyć więcej we wczasy na Sardynii. Przeżyć to, co znają tylko osoby które tu mieszkają. Osoby, które znają regionalne zwyczaje, kulturę, sposób życia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją na Sardynii. Potrafią komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki, a także przewodniki są bardzo cennym źródłem informacji. Znając miejscową ludność mogę przekazać i pokazać znacznie więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wczasy na Sardynii są przygodą życia, której nie zapomnisz. Ze mną możesz być w miejscach, które nie znajdują się na utartych ścieżkach. Możesz zapoznać lokalną kuchnię, zwyczaje. Zaznajomić się z rodzimą kuchnią, obyczajami na Sardynii. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą wyłącznie lokalni przewodnicy o Sardynii. Wycieczki fakultatywne na Sardynii, z lokalnym przewodnikiem, w tym się specjalizuję.

polski, włoski, angielski

Renata Travel, licencjonowany polski przewodnik na Sardynii pokaże Ci atrakcje Sardynii

Via Antelami (angolo via Vignola)

07026 OLBIA, Sardegna, ITALY IT

M.: +39 370 102 3278

W.: https://www.renatatravel.com/

incoming@renatatravel.com

 

Specific details

Language Polish, English, Italian

Location

Sardynia, Italy
Via Regina Elena 33, 07026 Olbia

Advert details

Advert ID: 479
Displayed: 5538
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide