Odyseos.com
Experience more on holiday

Polka na Azorach, polski przewodnik na Azorach Milena Dąbrowska. Atrakcje Azorów

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polka na Azorach, polski przewodnik na Azorach Milena Dąbrowska. Atrakcje Azorów

Milena Dąbrowska polski przewodnik na Azorach, przewodnik na Terceirze. Polka na Azorach

Odkryj Azory z mówiącym po polsku przewodnikiem, który zaproponuje mniej znane skarby w kraju i mieście i krainach. Doznaj więcej oglądając Azory z opowiadającym po polsku przewodnikiem. Mieszkańcem kraju i miasta, który z radością podzieli się z Tobą własną wiedzą. Odkryje Ci nieznane Azory. Wybierz się na prywatną wycieczkę po Azorach. Wykorzystaj bez wyjątku przeżycia, jakie ma do zaoferowania Tobie Azory. Odkryj nowe miejscowości, nowych ludzi. Poczuj wyjątkową atmosferę, jaką można doświadczyć tylko na Azorach. Polskojęzyczny przewodnik po Azorach zademonstruje Ci lokalizacje, jakich nie wyszukasz o Azorach w w dostępnych powszechnie materiałach. Pokazywanie miejsc turystom oraz gościom po Azorach to zamiłowanie, pomimo to dodatkowo sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się prezentowaniem nieoficjalnych miejsc Azorach, które każdy chciałby przeżyć. W tej chwili mogę przedstawić je Tobie. Umożliwię Ci doświadczyć więcej w wczasy na Azorach. Przeżyć to, co znają wyłącznie osoby które tu mieszkają. Osoby, które znają lokalne obyczaje, kulturę, sposób życia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją na Azorach. Umieją komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki i informatory są bardzo cennym źródłem informacji. Znając lokalną ludność mogę opowiedzieć oraz zademonstrować znacznie więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wolne chwile na Azorach będą niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach poza szablonowymi szlakami. Możesz poczuć rodzimą kuchnię, obyczaje. Zaznajomić się z regionalną kuchnią, rytuałami Azorach. Zrelacjonuję Ci, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Azorach. Wakacje na Azorach, po polsku, w tym się specjalizuję.

Znam Azory od środka, rozumiem tutejsze zwyczaje i realia, tak różne od życia w Europie. Mówię po portugalsku i znam ludzi, którzy pracują w branży turystycznej i są gotowi pokazać Ci wraz ze mną miejsca na Azorach, o których nawet nie śniłeś.

Zobaczysz nie tylko piękno, które jest widoczne dla oczu. Poczujesz czym jest życie w równowadze, spokój ducha i chwila głębokiego relaksu. Takie chwile, kiedy napięcie opuszcza ciało i pozostaje tylko błogie szczęście. Nie chcę być zwykłym przewodnikiem po Azorach. Chcę pomóc Ci doświadczyć ich w pełni. Tak, abyś wrócił do domu z nową siłą i wiarą, że spełnione życie jest na wyciągnięcie ręki, nawet w zabieganym świecie.

Zorganizuję wakacje na Azorach, wszystko za ciebie. Ty decydujesz jak długo chcesz zostać na Azorach i ile wysp chcesz odwiedzić. Ty mówisz mi jak lubisz spędzać czas, co chcesz przeżyć i jak się czuć podczas podróży, a ja zajmuję się resztą.

Wystarczy, że spakujesz ubrania, wygodne buty i dobry humor. Możemy wejść do wnętrza wulkanu, wypłynąć na obserwację wielorybów lub delfinów, spróbować lokalnej kuchni, wina uprawianego na wulkanicznych skałach, popływać w naturalnych basenach wulkanicznych, wziąć udział w lokalnych festiwalach i wiele więcej !

Polka na Azorach

Milena Dąbrowska polska przewodniczka na Azorach

Milena Dąbrowska polska przewodniczka na Terceirze

W.: http://www.milenadabrowska.com/

F.: https://www.facebook.com/polkanaazorach

kontakt@milenadabrowska.com

Specific details

Language Polish, English, Portuguese

Location

Portugal
Azory

Advert details

Advert ID: 796
Displayed: 2568
Expires: 2030-06-11 13:24:00
In categories: Tour Guide