Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik po Barcelonie Jerzy Żebrowski. Atrakcje Barcelony.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik po Barcelonie Jerzy Żebrowski. Atrakcje Barcelony.

Jerzy Żebrowski licencjonowany polski przewodnik po Barcelonie. Przewodnik po Katalonii.

Nazywam się Jerzy Żebrowski, jestem licencjonowanym przewodnikiem po Barcelonie i Katalonii, a także autorem trzech wydanych ostatnio w Polsce przewodników: „Magiczna Katalonia”, „Czarodziejska Barcelona” i „Andora. Po drugiej stronie lustra”. Jestem również wykładowcą turystyki i tłumaczem książek (m.in. bestsellerowej powieści Chufo Llorénsa „Władca Barcelony”).

Przez kilkanaście lat pracowałem w Hiszpanii jako pilot i rezydent Biura Podróży „ITAKA”. Teraz latem oprowadzam Turystów po miejscach, które są dla mnie ciągle tak atrakcyjne, że z przyjemnością pokazuję je innym!

choć w miejscach, do których odwiedzenia chcę Państwa zachęcić, powiedzielibyśmy raczej „buenos días” (po hiszpańsku) albo „bon dia” (po katalońsku).

Poznawaj Barcelonę z lokalnym przewodnikiem, który przedstawi mało znane skarby w kraju i mieście oraz okolicy. Doświadcz więcej poznając Barcelonę z polskojęzycznym przewodnikiem. Lokalnym przewodnikiem w kraju, który chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Udostępni Ci zaskakujące Barcelonę. Wybierz się na prywatną małą wyprawę po Barcelonie i Katalonii. Skorzystaj w pełni z opcji, jakie prezentuje Tobie Barcelona. Odkrywaj nowe lokalizacje, fascynujących ludzi. Poczuj nadzwyczajną atmosferę, jaką możesz doznać tylko w Barcelonie w Katalonii. Polski przewodnik po Barcelonie i Katalonii odkryje Ci lokalizacje, których nie wyszukasz o Barcelonie w w dostępnych powszechnie materiałach. Oprowadzanie turystów oraz gości po Barcelonie i Katalonii to zamiłowanie, lecz równolegle sposób na życie. Od dawna zajmuję się odnajdowaniem dziewiczych miejsc Barcelonie, które każdy chciałby odkryć. W czasie Twojego pobytu mogę zaprezentować je Tobie. Umożliwię Ci więcej wyjątkowych doświadczeń w wakacje w Barcelonie i Katalonii. Doznać to, co znają tylko osoby tu mieszkające. Osoby, które znają regionalne obyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, iż mieszkają, żyją w Barcelonie w Katalonii. Potrafią komunikować się z lokalną ludnością. Przewodniki oraz informatory są nader cennym źródłem informacji. Znając miejscową ludność mogę przekazać oraz pokazać dużo więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wolne chwile w Barcelonie i Katalonii staną się nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych trasach. Możesz doświadczyć autochtoniczną kuchnię, nawyki. Zaznajomić się z rodzimą kuchnią, rytuałami Barcelonie. Przedstawię Ci, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Barcelonie. Wycieczki fakultatywne w Barcelonie i Katalonii, po polsku, to źródło mojego utrzymania.

Barcelona po polsku. Atrakcje Barcelony

 • Casa Batlló, jeden z najbardziej charakterystycznych budynków modernistycznych w Barcelonie.
 • Quadrat d'Or (Kwadrat Złota) to obszar dzielnicy Eixample słynący z modernistycznej architektury
 • Casa Milà (La Pedrera) - najsłynniejszy świecki budynek Antoniego Gaudiego
 • Dzielnica La Barceloneta z długą i szeroką plażą Sant Sebastià
 • Pałac Muzyki Katalońskiej - Palau de la Música Catalana
 • Bazylika Świętej Rodziny (Basílica de la Sagrada Familia)
 • Parc Güell: Surrealistyczny park Gaudiego
 • La Rambla: Społeczne centrum Barcelony
 • Dzielnica Gotycka - Barri Gòtic
 • Camp Nou – stadion piłkarski
 • Muzea sztuki na Montjuïc
 • Mercat de la Boqueria

Jerzy Żebrowski licencjonowany, polski przewodnik po Barcelonie.

Jerzy Żebrowski licencjonowany, polski przewodnik po Katalonii.

Przewodnik Barcelona po polsku.

Barcelona przewodnik po polsku.

Indywidualne zwiedzanie Barcelony.

Wycieczki po Barcelonie z polskim przewodnikiem.

Zwiedzanie Barcelony z polskim przewodnikiem.

Zwiedzanie Barcelony z przewodnikiem.

M.: +34 619 364 999

http://www.przewodnikpobarcelonie.pl/

jerzy.zebrowski@wp.pl

Specific details

Language Polish, Spanish

Location

Barcelona, Spain
Barcelona

Advert details

Advert ID: 210
Displayed: 3499
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide