Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik po Mińsku Daria Tour. Wakacje na Białorusi

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik po Mińsku  Daria Tour. Wakacje na Białorusi

Firma DariaTour zajmuje się organizacją wycieczek oraz wypoczynku na terenie całej Białorusi. Specjalizujemy się głównie w obsłudze turystów polskojęzycznych oraz obsługi w języku angielskim. Staramy się zapewnić swoim gościom nie tylko dobrą jakość usług ale również indywidualny stosunek do każdego turysty.  Traktujemy każdego naszego klienta jako wielkiego gościa i dbamy o jego zadowolenie i ponowny powrót do Białorusi.

Poznawaj Białoruś z polskim przewodnikiem, który pokaże ukryte skarby w kraju i mieście i krainach. Doznaj więcej zwiedzając Białoruś z lokalnym przewodnikiem. Osobą, która zna kraj i miasto z entuzjazmem podzieli się z Tobą swą wiedzą. Udostępni Ci nieznane Białoruś . Wybierz się na prywatną wycieczkę po Białorusi. Wykorzystaj na wskroś niezapomniane chwile, które podpowiada Tobie Białoruś . Poznaj nowe miejsca, interesujących ludzi. Poczuj fenomenalną atmosferę, jaką można przeżyć tylko na Białorusi. Mówiący po polsku przewodnik po Białorusi przedstawi Ci miejsca, których nie odszukasz o Białorusi w książkach podróżniczych. Prezentacja lokalnych miejsc turystom i gościom po Białorusi to pasja, lecz też sposób na życie. Od dawna zajmuję się znajdowaniem ukrytych miejsc Białorusi, które każdy pragnąłby przeżyć. W czasie Twojej podróży mogę zademonstrować je Tobie. Umożliwię Ci doświadczyć więcej w wakacje w Białorusi. Przeżyć to, co znają wyłącznie osoby tu mieszkające. Osoby, które znają miejscowe zwyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, że mieszkają, żyją na Białorusi. Umieją komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki oraz katalogi są nader cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną społeczność mogę przekazać i zademonstrować znacznie więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wczasy w Białorusi staną się nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych drogach. Możesz zapoznać regionalną kuchnię, nawyki. Zapoznać się z miejscową kuchnią, rytuałami Białorusi. Przedstawię Ci, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Białorusi. Prywatne wyprawy w Białorusi, w języku polskim, to jedna z moich pasji i specjalności.

W ciągu dwóch lat udało nam się zdobyć zaufanie klienta oraz ukształtować dobrą opinię wśród partnerów. Polski, rosyjski, angielski

+37 254 698 054

+48 608 75 2292

http://belarus.dariatour.com/articles.php?lng=pl&pg=9

info.dariatour@gmail.com

Specific details

Language Polish, Russian

Location

Minsk, Belarus
Mińsk

Advert details

Advert ID: 186
Displayed: 1600
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide