Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Poczdamie Marek Malinowski

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Poczdamie Marek Malinowski

Marek Malinowski licencjonowany polski przewodnik w Poczdamie

Z zawodową starannością świadczymy profesjonalne usługi przewodnickie. W tym wyjątkowym - historycznie, kulturowo i politycznie mieście - mieszkam od ponad 20 lat i każdego dnia odkrywamy je na nowo. Znamy historię i tajemnice niemal każdego miejsca i każdej ulicy. Berlin jest naszą pasją, którą z przyjemnością dzielimy się z naszymi gośćmi.

Odkryj Poczdam z polskojęzycznym przewodnikiem, który przedstawi ukryte skarby w kraju i mieście oraz okolicy. Doświadcz więcej oglądając Poczdam z oprowadzającym po polsku przewodnikiem. Osobą, która zna kraj i miasto z przyjemnością podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Odkryje Ci nietuzinkowe Poczdam. Wybierz się na prywatną wędrówkę po Poczdamie. Skorzystaj w pełni z opcji, jakie ma do zaoferowania Tobie Poczdam. Eksploruj nowe miejsca, fascynujących ludzi. Poczuj wyjątkową atmosferę, którą możesz doświadczyć jedynie w Poczdamie. Polski przewodnik po Poczdamie odkryje Ci lokalizacje, których nie odszukasz o Poczdamie w informatorach turystycznych. Prezentacja lokalnych miejsc turystom oraz gościom po Poczdamie to hobby, jednak dodatkowo sposób na życie. Od dawna zajmuję się odnajdowaniem dziewiczych miejsc Poczdamie, które każdy pragnąłby doświadczyć. Teraz mogę odkryć je Tobie. Umożliwię Ci więcej wyjątkowych przeżyć w wczasy w Poczdamie koło Berlina. Przeżyć to, co znają wyłącznie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają miejscowe zwyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, że mieszkają, żyją w Poczdamie. Umieją komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki a także foldery są nader cennym źródłem informacji. Znając regionalną społeczność mogę opowiedzieć i pokazać dużo więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wakacje w Poczdamie koło Berlina pozostają na długo niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach poza szablonowymi szlakami. Możesz zapoznać rodzimą kuchnię, nawyki. Zaznajomić się z rodzimą kuchnią, obyczajami Poczdamie. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą wyłącznie lokalni przewodnicy o Poczdamie. Wycieczki w Poczdamie koło Berlina, z polskojęzycznym przewodnikiem, to źródło mojego utrzymania.

Z wykształcenia jestem germanistą i licencjonowanym organizatorem ruchu turystycznego, a z zamiłowania przewodnikiem! Już wiele lat temu zamieniłem tłumaczenie zawiłości gramatycznych języka na „tłumaczenie” moim gościom Berlina i opowiadanie o tym fascynującym mieście.

Polski przewodnik w Poczdamie Marek Malinowski.

E.: marek@berlin-przewodnik.pl

M.: +49 179 703 5052

W.: www.berlin-przewodnik.pl

F.: https://www.facebook.com/ZwiedzajBerlin/

Specific details

Language Polish, German

Location

Germany
Poczdam

Advert details

Advert ID: 817
Displayed: 3623
Expires: 2030-07-09 09:19:00
In categories: Tour Guide