Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik we Lwowie Roman Choloniewski, wakacje we Lwowie i na Ukrainie

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik we Lwowie Roman Choloniewski, wakacje we Lwowie i na Ukrainie 

Roman Choloniewski, polski licencjonowany przewodnik e Lwowie na Ukrainie

Nazywam sie Roman Choloniewski. Jestem licencjonowanym przewodnikem po Lwowie i okolicach. Od 2007 roku fachowo oprowadzam wycieczki w języku polskim, ukraińskim, rosyjskim, niemieckim i angielskim. Jeśli szukacie Państwo tez profesjonalnego przewodnika po mieście Lwowie albo go okolicach z wygodnym minibusem Opel Vivaro - to trafiliście w dziesiątkę! Oferuje oprocz tego wycieczki piesze, rowerowe i autokarowe, ktore obejmuja niemal wszystkie miejskie i podmiejskie trasy do zabytkow przyrody, historii i architektury calego regionu. Zapraszam do kontaktu i korzystania z moich usług.

Odkryj Ukrainę z lokalnym przewodnikiem, który pokaże mniej znane skarby w kraju i mieście oraz jego otoczeniu. Doświadcz więcej zwiedzając Ukrainę z lokalnym przewodnikiem. Kimś, kto zna kraj i miasto z radością podzieli się z Tobą swą wiedzą. Przedstawi Ci nieznane Ukrainę. Wybierz się na prywatną wycieczkę po Ukrainie we Lwowie. Skorzystaj w pełni z opcji, jakie ma do zaoferowania Tobie Ukraina . Poznaj nowe miejsca, interesujących ludzi. Poczuj nadzwyczajną atmosferę, którą możesz doświadczyć wyłącznie na Ukrainie we Lwowie. Mówiący po polsku przewodnik po Ukrainie we Lwowie odkryje Ci lokalizacje, jakich nie wyszukasz o Ukrainie we Lwowie w przewodniku. Prezentacja lokalnych miejsc turystom oraz gościom po Ukrainie we Lwowie to pasja, lecz przede wszystkim sposób na życie. Nie od dziś zajmuję się prezentowaniem niedostępnych miejsc Ukraini, które każdy pragnąłby zobaczyć. Dzisiaj mogę zaprezentować je Tobie. Umożliwię Ci doświadczyć więcej w wakacje w Ukrainie we Lwowie. Doświadczyć to, co znają jedynie osoby tu mieszkające. Osoby, które znają miejscowe zwyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, iż mieszkają, żyją na Ukrainie we Lwowie. Umieją komunikować się z lokalną ludnością. Przewodniki a także katalogi są nader cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną społeczność mogę przekazać i pokazać znacznie więcej. Z lokalnym przewodnikiem, wakacje w Ukrainie we Lwowie są przygodą życia, której nie zapomnisz. Ze mną możesz być w miejscach poza utartymi trasami. Możesz odkryć rodzimą kuchnię, rytuały. Zaznajomić się z lokalną kuchnią, obyczajami Ukraini. Przedstawię Ci, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Ukrainie we Lwowie. Prywatne wyprawy w Ukrainie we Lwowie, z polskojęzycznym przewodnikiem, to profesja i pasja, którą wykonuję od lat.

Polski, ukraiński, angielski, rosyjski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański

http://gui-de.lviv.ua/Pl/

+38 093 769 38 44,

+38 067 394 58 53

+38 050 036 20 62

Specific details

Language Polish, English, COM_DJCLASSIFIEDS_HISZPASKI, French, German, Russian, COM_DJCLASSIFIEDS_WOSKI

Location

Lviv, Ukraine
Lwów

Advert details

Advert ID: 547
Displayed: 1875
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide