Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik na Litwie. Alina Obolewicz. Wakacje na Litwie.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik na Litwie. Alina Obolewicz. Wakacje na Litwie.

Alina Obolewicz, polski licencjonowany przewodnik na Litwie w Wilnie.

Alina Obolewicz

Organizuję wycieczki do Wilna, Trok, Kowna, Kiejdan, Druskiennik, Kłajpedy, Połągi, na Mierzeję Kurońską, na Górę Krzyży, Szydłowa, Cytowian i in.

Odkrywaj Litwę z polskojęzycznym przewodnikiem, który przedstawi mało znane skarby w kraju i mieście oraz okolicach. Doświadcz więcej poznając Litwę z mówiącym po polsku przewodnikiem. Członkiem lokalnej społeczności, który z zaangażowaniem podzieli się z Tobą swą wiedzą. Ukaże Ci nieznane Litwę. Wybierz się na prywatną wyprawę po Litwie i Wilnie. Wykorzystaj od a do zet piękne chwile, które oferuje Tobie Litwa . Odkrywaj nowe miejsca, nowych ludzi. Poczuj wyjątkową atmosferę, którą można doznać wyłącznie na Litwie w Wilnie. Polski przewodnik po Litwie i Wilnie pokaże Ci miejsca, jakich nie znajdziesz o Litwie i Wilnie w w dostępnych powszechnie materiałach. Oprowadzanie turystów oraz gości po Litwie i Wilnie to zamiłowanie, pomimo to również sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się prezentowaniem nieoficjalnych miejsc Litwi, które każdy pragnąłby poznać. Teraz mogę zademonstrować je Tobie. Zagwarantuję Ci więcej ciekawych zaznać w wczasy w Litwie i Wilnie. Zaznać to, co znają wyłącznie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają regionalne obyczaje, kulturę, przyzwyczajenia dlatego, iż mieszkają, żyją na Litwie w Wilnie. Umieją komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki oraz przewodniki są nader cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną społeczność mogę opowiedzieć oraz przedstawić znacznie więcej. Z lokalnym przewodnikiem, wczasy w Litwie i Wilnie pozostają na długo nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach poza utartymi szlakami. Możesz odkryć regionalną kuchnię, nawyki. Zapoznać się z rodzimą kuchnią, obyczajami Litwi. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Litwie i Wilnie. Wyprawy w Litwie i Wilnie, z polskojęzycznym przewodnikiem, to obszar moich kompetencji i doświadczenia.

Polski, rosyjski

+370 698 19004

Telefon alina.wilno.lt@gmail.com

http://www.hotelwilno.lt

Specific details

Language Polish, Russian

Location

Lithuania
Wilno

Advert details

Advert ID: 423
Displayed: 1712
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide