Odyseos.com
Experience more on holiday

Przewodnik Padwa

Created by
Beata Rak
Description ---
Licensed tour guide Padwa

Description

Polski przewodnik w Padwie Beata Rak.

Poznaj Padwę z polskim przewodnikiem, który zademonstruje nieopisane w przewodnikach skarby w kraju i mieście i otaczających go okolicach. Doświadcz więcej zwiedzając Padwę z mówiącym po polsku przewodnikiem. Członkiem lokalnej społeczności, który z zaangażowaniem podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Odkryje Ci nieodkryte Padwę. Wybierz się na prywatną wyprawę po Padwie i Wenecji Euganejskiej. Wykorzystaj do końca niezapomniane chwile, które podpowiada Tobie Padwa. Odkrywaj nowe miejsca, interesujących ludzi. Poczuj wyjątkową atmosferę, którą możesz przeżyć wyłącznie w Padwie.

Mówiący po polsku przewodnik po Padwie i Wenecji Euganejskiej pokaże Ci lokalizacje, których nie odszukasz o Padwie w książkach podróżniczych. Pokazywanie miejsc turystom i gościom po Padwie i Wenecji Euganejskiej to hobby, jednak też sposób na życie. Od wielu lat zajmuję się znajdowaniem skrytych miejsc Padwie, które każdy chciałby przeżyć. Teraz mogę pokazać je Tobie. Umożliwię Ci przeżyć więcej w wakacje w Padwie i Wenecji Euganejskiej. Przeżyć to, co znają jedynie osoby tu mieszkające. Osoby, które znają miejscowe obyczaje, kulturę, przyzwyczajenia dlatego, że mieszkają, żyją w Padwie. Umieją komunikować się z lokalną społecznością.

Przewodniki i przewodniki są bardzo cennym źródłem informacji. Znając regionalną społeczność mogę opowiedzieć oraz pokazać znacznie więcej. Z lokalnym przewodnikiem, wolne chwile w Padwie i Wenecji Euganejskiej są nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach poza szablonowymi trasami. Możesz doświadczyć miejscową kuchnię, obyczaje. Zapoznać się z lokalną kuchnią, obyczajami Padwie. Przedstawię Ci, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Padwie. Wycieczki w Padwie i Wenecji Euganejskiej, po polsku, to mój zawód i pasja.

Pokażę Wam, co w Padwie i okolicach co warto zobaczyć!!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Mieszkam w Padwie od wielu lat.
W 2010 roku zostałam pierwszym świeckim przewodnikiem j. polskim z ramienia Bazyliki Św.Antoniego w Padwie.

Zachęcam do wspólnego spaceru po miastach:
Padwa, Vicenza,, Werona, Wenecja
i wyspy, Bolonia, Ferrara, Sirmione, Bardolino, Limone, Malcesine, Garda, Mantua. Służę tez dobra rada
w zakresie rezerwacji pobliskich hoteli i restauracji, transportu na terenie Wenecji.
Zachęcam zawsze do odkrycia również mniej znanych zakątków. Dzięki temu możemy poznać prawdziwy życie miasta: tradycje, ciekawe anegdoty, przysłowia włoskie, polskie symbole.
Padwa to prawdziwa perełka Włoch. Znana miedzy innymi z jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów. Spacer po przepięknej starówce wzbudza często niesamowite emocje
u zwiedzających. Jest miastem tętniącym życiem, gdzie można spróbować tradycyjnej padewskiej kawy z miętą.

Jestem jedynym polskojęzyczny przewodnikiem mieszkającym w pięknej Padwie.

Zapraszam na wspólny spacer.
Przeżyj wyjątkową przygodę z przewodnikiem, który pracuje z sercem i entuzjazmem.

Mob. +39 3468928099

Specific details

Language Polish

Location

Italy
35125

Advert details

Advert ID: 1393
Displayed: 327
Expires: 2024-01-25 20:41:23
In categories: Tour Guide