Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Dublinie i Irlandii Sinead Butler. Atrakcje Dublina.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Dublinie i Irlandii Sinead Butler. Atrakcje Dublina.

Sinead Butler polski licencjonowany przewodnik w Dublinie i Irlandii

Poznaj Dublin z polskojęzycznym przewodnikiem, który pokaże mniej znane skarby w kraju i mieście i jego otoczeniu. Doświadcz więcej poznając Dublin z polskim przewodnikiem. Mieszkańcem kraju i miasta, który z entuzjazmem podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Odkryje Ci nieznane Dublin. Wybierz się na prywatną tułaczkę po Dublinie i Irlandii. Wykorzystaj od a do zet opcje, jakie oferuje Tobie Dublin. Eksploruj nowe lokalizacje, interesujących ludzi. Poczuj wyjątkową atmosferę, którą można doświadczyć wyłącznie w Dublinie i Irlandii. Polski przewodnik po Dublinie i Irlandii przedstawi Ci miejsca, jakich nie znajdziesz o Dublinie i Irlandii w książkach podróżniczych. Pokazywanie miejsc turystom oraz gościom po Dublinie i Irlandii to hobby, pomimo to także sposób na życie. Od dawna zajmuję się prezentowaniem niedostępnych miejsc w Dublinie, które każdy pragnąłby odkryć. W czasie Twoich wakacji mogę udostępnić je Tobie. Umożliwię Ci przeżyć więcej w wczasy w Dublinie i Irlandii. Zaznać to, co znają jedynie osoby tu mieszkające. Osoby, które znają lokalne zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją w Dublinie i Irlandii. Umieją komunikować się z miejscową społecznością. Przewodniki i informatory są nader cennym źródłem wiedzy. Znając miejscową społeczność mogę przekazać oraz pokazać znacznie więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wakacje w Dublinie i Irlandii staną się niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych ścieżkach. Możesz odkryć regionalną kuchnię, zwyczaje. Zapoznać się z regionalną kuchnią, obyczajami w Dublinie. Opowiem Ci o tym, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Dublinie i Irlandii. Prywatne wyprawy w Dublinie i Irlandii, z polskojęzycznym przewodnikiem, w tym się specjalizuję.

Je ferai ça avec grand plaisir en français, lo faccio con gran piacere in italiano, wielka przyjemnosc to wykonac po polsku.

Polski, włoski, angielski, francuski

RATES: 1/2 day (4 hours) in English €110, en français/in italiano/po polsku €130; full day (8 hours) Eng €155, fr/it/pl €195; extended tour per day €150/€190 (+ meals if not included with group: lunch €15, dinner €30)

Sinead Butler licencjonowany polski przewodnik w Dublinie

Sinead Butler licencjonowany polski przewodnik w Irlandii

W.: https://www.dublinia.ie/

F.: https://www.facebook.com/sinead.butler.5872

M.: +353 87 2994679

sineadainebutler@gmail.com

 

 

Specific details

Language Polish, English, French, Italian

Location

Ireland
Dublin

Advert details

Advert ID: 726
Displayed: 7333
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide