Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w New Delhi w Indiach. Nomaday travel. Atrakcje New Delhi i Indii.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w New Delhi w Indiach. Nomaday travel. Atrakcje New Delhi i Indii.

Nomaday travel, polski licencjonowany przewodnik w New Delhi w Indiach. Atrakcje New Delhi i Indii.

Odkrywaj Indie z polskim przewodnikiem, który zademonstruje mało znane skarby w kraju i mieście i otaczających go okolicach. Przeżyj więcej zwiedzając Indie z opowiadającym po polsku przewodnikiem. Członkiem lokalnej społeczności, który chętnie podzieli się z Tobą własną wiedzą. Przedstawi Ci zaskakujące Indie . Wybierz się na prywatną małą wyprawę po Indiach i New Delhi. Skorzystaj w pełni z opcji, jakie ma do zaoferowania Tobie Indie . Odkrywaj nowe lokalizacje, nowych ludzi. Poczuj wyjątkową atmosferę, jaką możesz doznać wyłącznie w Indiach w New Delhi. Lokalny przewodnik po Indiach i New Delhi zademonstruje Ci lokalizacje, jakich nie odszukasz o Indiach i New Delhi w informatorach turystycznych. Pokazywanie miejsc turystom i gościom po Indiach i New Delhi to zamiłowanie, jednak także sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się odnajdowaniem nieznanych miejsc Indii, które każdy pragnąłby przeżyć. Teraz mogę odkryć je Tobie. Zagwarantuję Ci więcej nietuzinkowych przeżyć w wakacje w Indiach i New Delhi. Doznać to, co znają tylko mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają lokalne zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją w Indiach w New Delhi. Umieją komunikować się z lokalną ludnością. Przewodniki a także katalogi są nader cennym źródłem wiedzy. Znając miejscową społeczność mogę przekazać oraz pokazać dużo więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wakacje w Indiach i New Delhi są niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach poza utartymi trasami. Możesz doświadczyć autochtoniczną kuchnię, zwyczaje. Zapoznać się z lokalną kuchnią, rytuałami Indii. Zrelacjonuję Ci, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Indiach i New Delhi. Wyprawy w Indiach i New Delhi, z lokalnym przewodnikiem, w tym się specjalizuję.

http://www.nomadaytravel.com/pl/about-us/ Nomaday travel Indie Indie, New Delhi P-7B Green Park Extension, 110016 New Delhi + 91 8860105112 info@nomadaytravel.com www.nomadaytravel.com

Specific details

Language Polish

Location

India
P-7B Green Park Extension, 110016 New Delhi

Advert details

Advert ID: 368
Displayed: 3557
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide