Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik na Bali w Indonezji. Hania Kalicka i Adam Nitka Zobacz Bali. Atrakcje Bali w Indonezji.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik na Bali w Indonezji. Zobacz Bali. Atrakcje Bali w Indonezji.

Pokażę Ci największe atrakcje Bali w Indonezji. Atrakcje Bali, atrakcje Indonezji.

Zobacz Bali, polski licencjonowany przewodnik w Indonezji.

Polski przewodnik na Bali Hania Kalicka

Polski przewodnik na Bali Adam Nitka

zobaczbali.pl

Bali zatrzymało nas na dłużej. Obecnie już 10 rok. Jest pewien magnetyzm w tym miejscu, który przyciąga ludzi z całego świata. Zobacz Bali to pomysł na to, aby pokazać tę wyspę innym i sprawić, żeby podobnie jak my zauroczyli się nią.

  • Adam Nitka
  • Hania Kalicka

Zwiedzanie Bali z polskim przewodnikiem

Poznawaj Indonezję z polskim przewodnikiem, który przedstawi mniej znane skarby w kraju i mieście i krainach. Zasmakuj więcej oglądając Indonezję z mówiącym po polsku przewodnikiem. Lokalnym przewodnikiem w kraju, który chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Ukaże Ci nieznane Indonezję. Wybierz się na prywatną wyprawę po Indonezji na Bali. Skorzystaj w każdym calu z potencjału, jakie podpowiada Tobie Indonezja . Poznawaj nowe miejscowości, nietuzinkowych ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, jaką można doświadczyć jedynie w Indonezji na Bali. Polski przewodnik po Indonezji na Bali pokaże Ci lokalizacje, jakich nie znajdziesz o Indonezji na Bali w żadnym informatorze. Prezentacja lokalnych miejsc turystom i gościom po Indonezji na Bali to hobby, pomimo to też sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się odnajdowaniem dziewiczych miejsc Indonezji, które każdy chciałby doświadczyć. Teraz mogę odkryć je Tobie. Umożliwię Ci więcej ciekawych doświadczeń w wakacje w Indonezji na Bali. Doświadczyć to, co znają jedynie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają miejscowe zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją w Indonezji na Bali. Potrafią komunikować się z miejscową społecznością. Przewodniki a także przewodniki są bardzo cennym źródłem wiedzy. Znając regionalną społeczność mogę opowiedzieć i przedstawić dużo więcej. Z polskim przewodnikiem, wakacje w Indonezji na Bali będą niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach poza szablonowymi trasami. Możesz poznać autochtoniczną kuchnię, rytuały. Zapoznać się z lokalną kuchnią, rytuałami Indonezji. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Indonezji na Bali. Wyprawy w Indonezji na Bali, po polsku, to profesja i pasja, którą wykonuję od lat.

Adam Nitka polski licencjonowany przewodnik w Indonezji

Hania Kalicka polski licencjonowany przewodnik w Indonezji

Zobacz Bali, to polskie biuro podróży na Bali w Indonezji. Zobacz Bali, to firma, za którą stoi dwóch Polaków Hania Kalicka oraz Adam Nitka. Hania Kalicka, przyjechała do Indonezji na stypendium i … teraz możesz skorzystać z jej wiedzy i doświadczenia i wraz z nią odkryć piękne miejsca na Bali. Adam Nitka, otrzymał stypendium w Indonezji i został. Poznał ludzi, miejsca, zwyczaje. Teraz ty możesz doświadczyć usług, które oferuje.

Zobacz Bali, to polskie biuro podróży na Bali w Indonezji oferuje usługi turystyczne na Bali i w Indonezji:

  • Rafting w Indonezji.
  • Surfing na Bali w Indonezji.
  • Wyprawa Jeepem w Indonezji.
  • Nurkowanie na Bali w Indonezji.
  • Rejsy katamaranem na Bali w Indonezji.

 

Polskie biuro podróży na Bali w Indonezji

Licencja nr: 8120109941986

Indonezja, Kuta

 Benoa Square 2nd Floor Jl. Bypass Ngurah Rai No 21A Kedonganan – Kuta, 80361 Kuta

  +62 82146050112

  info@zobaczbali.pl

https://zobaczbali.pl/kontakt/

Hania Kalicka i Adam Nitka

Location

Indonesia
Benoa Square 2nd Floor Jl. Bypass Ngurah Rai No 21A Kedonganan – Kuta, 80361 Kuta

Advert details

Advert ID: 370
Displayed: 5122
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide