Odyseos.com
Experience more on holiday

Polskie biuro podróży w Australii. No Limit Adventures. Wakacje w Australii.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polskie biuro podróży w Australii. No Limit Adventures. Wakacje w Australii.

No Limit Adventures, polski licencjonowany przewodnik w Australii

No Limit Adventures, polskie biuro podróży w Caims w Australii

No Limit Adventures

No Limit Adventures to polskie biuro turystyczne w Australii, z siedzibą w Cairns. Nasz zespół tworzą pozytywni, energiczni ludzie, pasjonaci podróży i sportu. Wspólna wizja, podobne zainteresowania i relacje oparte na zaufaniu, szczerości i uczciwości pozwoliły nam stworzyć kulturę firmy, która odzwierciedla te wartości. Nasza praca jest naszą pasją. Wykonujemy ją najlepiej, jak potrafimy i zawsze dajemy z siebie 100%. Wszystko po to, by zaoferować naszym klientom usługi najwyższej jakości i budować długofalowe relacje z naszymi partnerami. Poznaj nasz zespół – osoby, które zrobią wszystko, byś przeżył z nami przygodę swojego życia!

Poznaj Australię z lokalnym przewodnikiem, który przedstawi nieopisane w przewodnikach skarby w kraju i mieście oraz jego otoczeniu. Zaznaj więcej zwiedzając Australię z polskim przewodnikiem. Lokalnym przewodnikiem w kraju, który z zaangażowaniem podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Ukaże Ci inne Australię. Wybierz się na prywatną wycieczkę po Australii. Skorzystaj w pełni z opcji, jakie podpowiada Tobie Austraila . Poznaj nowe lokalizacje, nowych ludzi. Poczuj fenomenalną atmosferę, jaką możesz doświadczyć wyłącznie w Australii. Lokalny przewodnik po Australii zademonstruje Ci lokalizacje, których nie znajdziesz o Australii w w dostępnych powszechnie materiałach. Pokazywanie miejsc turystom oraz gościom po Australii to pasja, ale również sposób na życie. Nie od dziś zajmuję się znajdowaniem ukrytych miejsc Australii, które każdy marzy przeżyć. Teraz mogę odkryć je Tobie. Umożliwię Ci doświadczyć więcej w wakacje w Australii. Przeżyć to, co znają tylko mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają miejscowe obyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją w Australii. Umieją komunikować się z lokalną ludnością. Przewodniki a także foldery są nader cennym źródłem wiedzy. Znając miejscową ludność mogę przekazać i przedstawić dużo więcej. Z polskim przewodnikiem, wolne chwile w Australii staną się niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach poza szablonowymi szlakami. Możesz doświadczyć regionalną kuchnię, zwyczaje. Zapoznać się z miejscową kuchnią, obyczajami Australii. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Australii. Wycieczki w Australii, z lokalnym przewodnikiem, to obszar moich kompetencji i doświadczenia.

NO LIMIT ADVENTURES Pty.Ltd.

3/105 Collins Ave. Cairns, QLD 4870 AUSTRALIA

ABN 40 158 630 356 | Inbound Tour Operator # 3569077

Ph.  (+61) 07 40 533 882

Mob.(+61) 423 869 917 / (+61) 437 933 381

e-mail: info@nolimitadventures.com.au

skype: nolimitadventures

https://www.nolimitadventures.com.au/pl/

Specific details

Language Polish, English

Location

Australia
3/105 Collins Ave. Cairns, QLD 4870 AUSTRALIA

Advert details

Advert ID: 537
Displayed: 1830
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide