Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik na Lazurowym Wybrzeżu. Tomasz Bobrowski. Atrakcje Prowansji.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik na Lazurowym Wybrzeżu. Tomasz Bobrowski. Atrakcje Prowansji.

Tomasz Bobrowski licencjonowany polski przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu. Przewodnik po Prowansji

Cześć, jestem Tomek, autor tego przewodnika. Tworzę go, by dzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniami związanymi m.in. z Lazurowym Wybrzeżem i Prowansją. Jestem certyfikowanym pilotem wycieczek i z przyjemnością pokażę Ci ten region!

Całe życie zarabiałem mówiąc i słuchając. Byłem m.in. dziennikarzem, specem od komunikacji oraz szefem biura obsługi klienta. Występowałem publicznie, prowadziłem wykłady (i nadal to robię), pojawiałem się w mediach, pomagałem rozwiązywać problemy klientów. I wciąż szybko przyswajałem nowe informacje potrzebne w pracy. W 2014 r. rzuciłem to wszystko i przeniosłem się na Lazurowe Wybrzeże.

Odkrywaj Lazurowe Wybrzeże z mówiącym po polsku przewodnikiem, który zaproponuje mało znane skarby w kraju i mieście i krainach. Doznaj więcej poznając Lazurowe Wybrzeże z polskojęzycznym przewodnikiem. Mieszkańcem kraju i miasta, który chętnie podzieli się z Tobą własną wiedzą. Odkryje Ci inne Lazurowe Wybrzeże. Wybierz się na prywatną małą wyprawę po Lazurowym Wybrzeżu i Francji. Skorzystaj w pełni z opcji, jakie oferuje Tobie Lazurowe Wybrzeże. Poznawaj nowe miejsca, ciekawych ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, jaką można przeżyć wyłącznie na Lazurowym Wybrzeżu we Francji. Polskojęzyczny przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu i Francji przedstawi Ci lokalizacje, których nie wyszukasz o Lazurowym Wybrzeżu i Francji w przewodniku. Pokazywanie miejsc turystom i gościom po Lazurowym Wybrzeżu i Francji to pasja, lecz równolegle sposób na życie. Od wielu lat zajmuję się prezentowaniem niedostępnych miejsc Lazurowym Wybrzeżu, które każdy chciałby odkryć. W czasie Twojej podróży mogę przedstawić je Tobie. Umożliwię Ci przeżyć więcej w wczasy na Lazurowym Wybrzeżu we Francji. Przeżyć to, co znają jedynie osoby tu mieszkające. Osoby, które znają miejscowe zwyczaje, kulturę, sposób życia poprzez fakt, że mieszkają, żyją na Lazurowym Wybrzeżu we Francji. Potrafią komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki a także przewodniki są bardzo cennym źródłem informacji. Znając miejscową ludność mogę przekazać i przedstawić znacznie więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wolne chwile na Lazurowym Wybrzeżu we Francji będą przygodą życia, której nie zapomnisz. Ze mną możesz być w miejscach poza stereotypowymi szlakami. Możesz poczuć lokalną kuchnię, rytuały. Zapoznać się z miejscową kuchnią, rytuałami Lazurowym Wybrzeżu. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą wyłącznie lokalni przewodnicy o Lazurowym Wybrzeżu i Francji. Wycieczki na Lazurowym Wybrzeżu we Francji, w języku polskim, to źródło mojego utrzymania.

Nicea, Monako, Cannes, Antibes, Eze, Saint-Tropez, Vence, Marsylia, Awinion

francuski, polski, angielski

Tomasz Bobrowski licencjonowany polski przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu.

Tomasz Bobrowski licencjonowany polski przewodnik po Prowansji.

https://lazurowyprzewodnik.pl/kontakt/

info@lazurowyprzewodnik.pl

Specific details

Language Polish, English, French

Location

Côte d'Azur, France
Lazurowe Wybrzeże

Advert details

Advert ID: 252
Displayed: 2247
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide