Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Meksyku Mexico Entero . Wakacje w Meksyku

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Meksyku Mexico Entero . Wakacje w Meksyku

Mexico Entero - ME Tours Internacional – Polskie Biuro Podróży w Meksyku, z siedzibą w Playa del Carmen znane również pod nazwą Mexico Entero tworzą Polacy, których los rzucił do tego pięknego kraju, jakim jest Meksyk. Zakochując się w jego historii, tak podobnej do polskiej, tradycjach, folklorze, przyrodzie i ludziach postanowiliśmy przekazać naszą pasję i zamiłowanie do tego kraju naszym Rodakom. I dlatego u nas Państwo będziecie się czuli nie jak tuzinkowi turyści, ale członkowie naszej rodziny.

Nasze propozycje przygotowaliśmy zarówno dla  turystów wypoczywających w hotelach  na Riviera Maya  jak i turystów chcących zwiedzać ten piękny kraj objazdowo. Nasze programy obejmują zarówno wycieczki jedno, dwu... i wielo dniowe.

Jak co roku oferujemy autorskie trasy, które pokazują najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w Meksyku oraz krajach Ameryki Środkowej i Południowej.

Odkrywaj Meksyk z lokalnym przewodnikiem, który zademonstruje ukryte skarby w kraju i mieście oraz otaczających go okolicach. Przeżyj więcej zwiedzając Meksyk z opowiadającym po polsku przewodnikiem. Kimś, kto zna kraj i miasto z przyjemnością podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Udostępni Ci nieznane Meksyk . Wybierz się na prywatną małą wyprawę po Meksyku i Playa del Carmen. Wykorzystaj bez wyjątku przeżycia, jakie prezentuje Tobie Meksyk . Poznawaj nowe lokalizacje, nietuzinkowych ludzi. Poczuj nadzwyczajną atmosferę, którą można doznać jedynie w Meksyku w Playa del Carmen. Polskojęzyczny przewodnik po Meksyku i Playa del Carmen odkryje Ci miejsca, których nie znajdziesz o Meksyku i Playa del Carmen w informatorach turystycznych. Pokazywanie miejsc turystom oraz gościom po Meksyku i Playa del Carmen to pasja, jednak przede wszystkim sposób na życie. Nie od dziś zajmuję się odkrywaniem nieznanych miejsc Meksyku, które każdy chciałby odkryć. W czasie Twojej podróży mogę pokazać je Tobie. Zagwarantuję Ci więcej wyjątkowych zaznać w wakacje w Meksyku i Playa del Carmen. Doświadczyć to, co znają tylko mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają miejscowe obyczaje, kulturę, sposób życia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją w Meksyku w Playa del Carmen. Umieją komunikować się z lokalną ludnością. Przewodniki oraz foldery są nader cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną społeczność mogę opowiedzieć oraz przedstawić znacznie więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wczasy w Meksyku i Playa del Carmen będą przygodą życia, której nie zapomnisz. Ze mną możesz być w miejscach poza stereotypowymi szlakami. Możesz poznać miejscową kuchnię, rytuały. Zaznajomić się z lokalną kuchnią, obyczajami Meksyku. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Meksyku i Playa del Carmen. Prywatne wyprawy w Meksyku i Playa del Carmen, w języku polskim, to obszar moich kompetencji i doświadczenia.

ME TOURS INTERNACIONAL S.A. DE C.V.

Polskie Biuro Podróży w Meksyku

Cerrada Naranja Mz 40, Lt 2, Numero 5

Colonia Los Olivos 77714 Playa del Carmen

Solidaridad, Quintana Roo

  (+521) 9841328060 , (+521) 9841845724

info@mexicoentero.pl

 mateusz@mexicoentero.pl

 ewa@mexicoentero.pl

Specific details

Language Polish, English, Spanish

Location

Yukatan, Mexico
Cerrada Naranja Mz 40, Lt 2, Numero 5, Colonia Los Olivos 77714 Playa del Carmen

Advert details

Advert ID: 182
Displayed: 2679
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide