Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Chicago. Exotica Travel. Wakacje w USA.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Chicago. Exotica Travel. Wakacje w USA.

Exotica Travel, polski licencjonowany przewodnik w USA.

Poza standardowymi wycieczkami z polskim przewodnikiem polecamy rejsy oceaniczne, rejsy katamaranami i sprzedaż biletów lotniczych do Polski. Oferujemy także alternatywne formy wypoczynku, jak wyjazdy na życzenie/na zlecenie dla grup przyjaciół, fotografików, miłośników natury, astronomii, wędkarzy oraz pakiety, czyli wczasy rodzinne z niezawodnymi Apple Vacations: na rajskie Hawaje, na słoneczne plaże Meksyku i egzotyczne wyspy Morza Karaibskiego.

Wypoczynek rodzinny to rewelacyjna inwestycja w dzieci - polecamy resorty o profilu familijnym. Nasza oferta jest bogata, zachęcamy więc do snucia planów i wakacyjnych marzeń, a ich realizację gwarantuje Biuro Podróży Exotica Travel.

Poznawaj USA z mówiącym po polsku przewodnikiem, który pokaże mniej znane skarby w kraju i mieście oraz otaczających go okolicach. Doznaj więcej oglądając USA z polskim przewodnikiem. Członkiem lokalnej społeczności, który chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Odkryje Ci nieodkryte USA. Wybierz się na prywatną wycieczkę po USA i Chicago. Wykorzystaj w pełni możliwości, jakie proponuje Tobie USA. Wyłuskuj nowe lokalizacje, nietuzinkowych ludzi. Poczuj fenomenalną atmosferę, którą można zaznać tylko w USA w Chicago. Polski przewodnik po USA i Chicago przedstawi Ci miejsca, jakich nie wyszukasz o USA i Chicago w książkach podróżniczych. Prezentacja lokalnych miejsc turystom oraz gościom po USA i Chicago to zamiłowanie, pomimo to również sposób na życie. Od dawna zajmuję się odkrywaniem niedostępnych miejsc USA, które każdy marzy doświadczyć. W czasie Twoich wakacji mogę zaprezentować je Tobie. Umożliwię Ci więcej nietuzinkowych zaznać w wczasy w USA i Chicago. Zaznać to, co znają tylko osoby tu mieszkające. Osoby, które znają miejscowe zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją w USA w Chicago. Umieją komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki a także przewodniki są nader cennym źródłem wiedzy. Znając regionalną społeczność mogę przekazać oraz pokazać znacznie więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wakacje w USA i Chicago staną się przygodą życia, której nie zapomnisz. Ze mną możesz być w miejscach poza stereotypowymi trasami. Możesz zapoznać lokalną kuchnię, obyczaje. Zaznajomić się z regionalną kuchnią, zwyczajami USA. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o USA i Chicago. Wyprawy w USA i Chicago, z lokalnym przewodnikiem, to źródło mojego utrzymania.

Wycieczki po USA z polskim przewodnikiem.

Zwiedzanie USA z polskim przewodnikiem.

Przewodnik po USA w języku polskim.

Zwiedzanie USA z przewodnikiem.

Indywidualne zwiedzanie USA.

USA przewodnik po polsku.

Przewodnik USA po polsku.

Exotica Travel - 6741 W. Belmont Ave. , Chicago, IL 60634

tel. (773) 237-7788

http://andrzejkulka.com/

andrzejkulka@aol.com

Specific details

Language ---

Location

Chicago, USA
Exotica Travel - 6741 W. Belmont Ave. , Chicago, IL 60634

Advert details

Advert ID: 346
Displayed: 1732
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide