Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Australii. NovaGra 2000. Wakacje w Australii.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Australii. NovaGra 2000. Wakacje w Australii.

NovaGra polski licencjonowany przewodnik w Australii.

Nasza firma specjalizuje się w aranżacji i organizowaniu turystyki objazdowej oraz stacjonarnejna terenie Australii, a także Nowej Zelandii. Jesteśmy obecni na rynku od 1995 roku. Działamy przede wszystkim z myślą o turystach indywidualnych, ale nasze oferty dostępne są również w  polskich biurach podroży.

Nie jesteśmy tradycyjnym biurem turystycznym oferującym masowe wycieczki. Staramy się, aby proponowane przez nas wyprawy i wycieczki do Australii i Nowej Zelandii były niezwykle i niezapomniane. Dlatego wybieramy najciekawsze, najdziksze trasy wycieczek; realizujemy atrakcyjne i niekonwencjonalne programy, tworzymy kameralne grupy. Stale wymyślamy nowe kierunki wypraw i przeróżne, niecodzienne formy ich realizacji. Staramy się w nich łączyć przygodę i relaks, czyli to, co jest najważniejsze podczas wakacji. Turystom zapewniamy nie tylko świetna zabawę, ale i bezpieczeństwo podczas całego pobytu.

Odkryj Australię z mówiącym po polsku przewodnikiem, który zaproponuje mniej znane skarby w kraju i mieście oraz okolicach. Zasmakuj więcej zwiedzając Australię z polskim przewodnikiem. Członkiem lokalnej społeczności, który z zaangażowaniem podzieli się z Tobą własną wiedzą. Ukaże Ci nietuzinkowe Australię. Wybierz się na prywatną tour po Australii i Gold Coast. Skorzystaj w każdym calu z możliwości, które proponuje Tobie Australia . Odkrywaj nowe miejscowości, nowych ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, którą można zaznać jedynie w Australii w Gold Coast. Polskojęzyczny przewodnik po Australii i Gold Coast przedstawi Ci miejsca, jakich nie wyszukasz o Australii i Gold Coast w książkach podróżniczych. Oprowadzanie turystów oraz gości po Australii i Gold Coast to pasja, lecz dodatkowo sposób na życie. Nie od dziś zajmuję się odkrywaniem nieoficjalnych miejsc Australii, które każdy marzy poznać. Teraz mogę zaprezentować je Tobie. Zagwarantuję Ci więcej nietuzinkowych przeżyć w wczasy w Australii i Gold Coast. Przeżyć to, co znają jedynie osoby które tu mieszkają. Osoby, które znają lokalne obyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, że mieszkają, żyją w Australii w Gold Coast. Potrafią komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki a także foldery są nader cennym źródłem informacji. Znając miejscową ludność mogę opowiedzieć i przedstawić dużo więcej. Z polskim przewodnikiem, wczasy w Australii i Gold Coast będą nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych szlakach. Możesz poczuć rodzimą kuchnię, rytuały. Zaznajomić się z regionalną kuchnią, rytuałami Australii. Przedstawię Ci, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Australii i Gold Coast. Wyprawy w Australii i Gold Coast, z polskojęzycznym przewodnikiem, to obszar moich kompetencji i doświadczenia.

https://www.novagra.com/o-nas

Ron Grabowski

NovaGra Pty Ltd

ABN 73086839027

9 Grasslands Crescent, Reedy Creek, Gold Coast, Qld 4227

Australia

Phone : +61 7 55938897

Mobile : +61 412202276

Satellite Phone : +870776468679                                                                                                                                                    

Email: ron@novagra.com

Specific details

Language Polish, English

Location

Australia
9 Grasslands Crescent, Reedy Creek, Gold Coast, Qld 4227, Australia

Advert details

Advert ID: 356
Displayed: 2132
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide