Polski przewodnik na Istrii w Chorwacji Karolina Tutić. Wakacje w Chorwacji.

Annunciatore
Polski Przewodnik Turystyczny
Descrizione Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik na Istrii w Chorwacji   Karolina Tutić. Wakacje w Chorwacji.

Karolina Tutić, polski przewodnik na Istrii w Chorwacji 

Karolina Tutić - Przewodnik turystyczny

Witam, jestem przewodnikiem turystycznym w regionie Istra, Kvarner i Lika-Senj. Polecam się również jako rezydentka i tłumacz języka chorwackiego.

Odkrywaj Chorwację z polskim przewodnikiem, który zaprowadzi ukryte skarby w kraju i mieście i otaczających go okolicach. Doznaj więcej oglądając Chorwację z oprowadzającym po polsku przewodnikiem. Członkiem lokalnej społeczności, który chętnie podzieli się z Tobą swą wiedzą. Przedstawi Ci nieznane Chorwację. Wybierz się na prywatną wyprawę po Chorwacji i Istrii. Wykorzystaj bez wyjątku opcje, jakie prezentuje Tobie Chorwacja . Odsłaniaj nowe lokalizacje, ciekawych ludzi. Poczuj unikalną atmosferę, jaką można przeżyć jedynie w Chorwacji w Istrii. Polskojęzyczny przewodnik po Chorwacji i Istrii odkryje Ci lokalizacje, których nie znajdziesz o Chorwacji i Istrii w informatorach turystycznych. Oprowadzanie turystów oraz gości po Chorwacji i Istrii to pasja, ale również sposób na życie. Od wielu lat zajmuję się prezentowaniem niedostępnych miejsc Chorwacji, które każdy marzy zobaczyć. Teraz mogę zaprezentować je Tobie. Umożliwię Ci przeżyć więcej w wakacje w Chorwacji i Istrii. Zaznać to, co znają jedynie osoby tu mieszkające. Osoby, które znają regionalne obyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją w Chorwacji w Istrii. Potrafią komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki a także foldery są bardzo cennym źródłem informacji. Znając lokalną ludność mogę przekazać i zademonstrować znacznie więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wczasy w Chorwacji i Istrii staną się niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach poza szablonowymi szlakami. Możesz zapoznać inną kuchnię, obyczaje. Zaznajomić się z lokalną kuchnią, rytuałami Chorwacji. Zrelacjonuję Ci, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Chorwacji i Istrii. Wyprawy w Chorwacji i Istrii, w języku polskim, to to, na czym się znam.

Tel. +385 95 890 6258

karolina.opatija@gmail.com

https://www.facebook.com/PTKarolina/

Specific details

Lingua Polacco

Location

Croazia
Istria

Advert details

Advert ID: 687
Displayed: 1714
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Guida turistica

Ultimi annunci

Tour di Londra in italiano. Guida turistica privata a Londra. Guida turistica italiana a Londra U ...
Carol Howard, guida turistica italiana di Londra. Carol Howard Guida turistica ufficiale Blue Badge ...
Patrick Pavesi, guida turistica italiana della Costa Azzurra.
Daniele Scherma, guida turistica italiana di Parigi
Maria Cristina Pozza, guida turistica italiana a Verona
Dr. Anita Bestler guida turistica locale a Palermo. Visite guidate a Palermo con guida turistica loc ...