Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik po Wietnamie.. Polviet Travel i Mateusz Wakacje w Wietnamie

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik po Wietnamie.. Polviet Travel i Mateusz Wakacje w Wietnamie

Witamy w Biurze Podróży Polviet Travel!

Naszą domeną jest: „W Indochinach wiele rozumie się od razu, a resztę trzeba przeżyć”. Każdy kto przyjeżdża jest nie tylko naszym klientem, ale przede wszystkim naszym gościem. Dzieje się tak dzięki partnerskiemu i subiektywnemu podejściu do każdego z Was. Pracownicy Polviet Travel dodają nutę niepowtarzalności do każdej wycieczki dbając o to aby każdy wyjazd był nie tylko interesujący i udany, ale przede wszystkim INNY NIŻ POZOSTAŁE. Sprawdzamy trasy, przewodników, transport, miejsca, utrzymujemy kontakt z naszymi partnerami tak aby zaoferować Wam lepszy, wygodniejszy i niezapomniany pobyt.

Niezależnie czy przyjeżdżacie w małej, czy dużej grupie, z dziećmi lub bez –z nami będziecie mogli zaplanować i zrealizować swoje wymarzone wakacje w dogodnej formie i czasie. Współpracując z Wami, za każdym razem dostosowujemy wycieczkę do planowanego budżetu. Dzięki znajomości rynku mamy możliwość oferowania konkurencyjnych cen względem dużych biur podróży i portali internetowych.

Specjalizujemy się w oferowaniu Wam tego co najlepsze w Wietnamie, Tajlandii, Kambodży, Laosie oraz Mjanmie. Nasze biuro jest jedynym polsko-wietnamskim biurem podróży oferującym indywidualne podejście do planowanej podróży, a każdego turystę postrzegamy jako przyjaciela, a nie jako klienta.

Odkrywaj Wietnam z mówiącym po polsku przewodnikiem, który zaprowadzi mniej znane skarby w kraju i mieście i krainach. Doznaj więcej zwiedzając Wietnam z polskojęzycznym przewodnikiem. Członkiem lokalnej społeczności, który chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Ukaże Ci nieodkryte Wietnam. Wybierz się na prywatną małą wyprawę po Wietnamie i Hồ Chí Minh. Skorzystaj w pełni z potencjału, które podpowiada Tobie Wietnam. Odsłaniaj nowe miejsca, nowych ludzi. Poczuj unikalną atmosferę, jaką można zaznać wyłącznie w Wietnamie w Hồ Chí Minh. Lokalny przewodnik po Wietnamie i Hồ Chí Minh przedstawi Ci miejsca, których nie znajdziesz o Wietnamie i Hồ Chí Minh w w dostępnych powszechnie materiałach. Oprowadzanie turystów oraz gości po Wietnamie i Hồ Chí Minh to hobby, lecz przede wszystkim sposób na życie. Od dawna zajmuję się odnajdowaniem ukrytych miejsc Wietnamu, które każdy chciałby odkryć. W czasie Twoich wakacji mogę pokazać je Tobie. Zapewnię Ci więcej fascynujących doświadczeń w wakacje w Wietnamie i Hồ Chí Minh. Doświadczyć to, co znają tylko osoby tu mieszkające. Osoby, które znają lokalne zwyczaje, kulturę, sposób życia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją w Wietnamie w Hồ Chí Minh. Potrafią komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki a także informatory są nader cennym źródłem informacji. Znając lokalną społeczność mogę opowiedzieć oraz przedstawić znacznie więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wakacje w Wietnamie i Hồ Chí Minh będą nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach poza stereotypowymi trasami. Możesz odkryć miejscową kuchnię, nawyki. Zaznajomić się z miejscową kuchnią, rytuałami Wietnamu. Przedstawię Ci, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Wietnamie i Hồ Chí Minh. Wyprawy w Wietnamie i Hồ Chí Minh, w języku polskim, to profesja i pasja, którą wykonuję od lat.

Polski, angielski, włoski, francuski, chorwacki

Wakacje w Azji.

http://polvietravel.com/onas/#go01

Binh Thanh District, Ho Chi Minh City, Wietnam

polviettravel@gmail.com

+84 (28) 35147880

biuro@polviet.com

Specific details

Language Polish, English, French, Croatian

Location

Vietnam
Binh Thanh District, Ho Chi Minh City, Wietnam

Advert details

Advert ID: 159
Displayed: 3099
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide