Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Palermo na Sycylii Irena Zielińska-Onorato. Palermo przewodnik.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Palermo na Sycylii Irena Zielińska-Onorato. Atrakcje Palermo.

Irena Zielińska-Onorato, licencjonowany polski przewodnik w Palermo.

Nazywam sie Irena Zielińska-Onorato. Od 25 lat mieszkam w Palermo, jestem zawodowym pilotem - przewodnikiem i w zgodzie z moim osobistym zamiłowaniem od kilku lat zajmuję się pilotażem grup przyjazdowych z Polski oraz oprowadzaniem turystów po mieście, które posiada w sobie dużo uroku, przesyconego tradycją zadumy nad tworzącą się nieprzerwanie historią. Wszystko to możemy odlaneźć w każdym zabytku, kamienicy, kościele, pałacu, że trudno jest pozostać obojetnym i nie dać się ponieść wyjątkowej atmosferze miasta. Zapraszam wszystkich użytkowników strony na czarodziejską wyprawę po Palermo i okolicy. Program wycieczek obejmuje trasy standartowe oraz trasy, które ustalam zgodnie z życzeniami turystów, obejmujące inne interesujące obiekty. Ze swojej strony gwarantuję profesjonalną, dwujęzyczną obsługę przewodnicką, pomoc w stworzeniu programu dla grupy polskiej, miłą atmosferę i przede wszystkim niezapomniane wrażenia, które zapewni Wam odkrywanie i wspólne poznawanie bogatej, fascynującej, niepowtarzalnej duszy mojego ukochanego Palermo, stolicy przepięknej wyspy jaką jest Sycylia.

Odkryj Palermo z mówiącym po polsku przewodnikiem, który przedstawi ukryte skarby w kraju i mieście oraz okolicach. Doznaj więcej poznając Palermo z lokalnym przewodnikiem. Kimś, kto zna kraj i miasto chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Przedstawi Ci nieodkryte Palermo. Wybierz się na prywatną tułaczkę po Palermo na Sycylii. Skorzystaj w pełni z potencjału, które podpowiada Tobie Palermo. Poznaj nowe lokalizacje, nowych ludzi. Poczuj nadzwyczajną atmosferę, którą można doświadczyć jedynie w Palermo na Sycylii. Polskojęzyczny przewodnik po Palermo na Sycylii zademonstruje Ci miejsca, których nie znajdziesz o Palermo na Sycylii w w dostępnych powszechnie materiałach. Prezentacja lokalnych miejsc turystom i gościom po Palermo na Sycylii to pasja, lecz również sposób na życie. Nie od dziś zajmuję się znajdowaniem dziewiczych miejsc w Palermo na Sycylii, które każdy pragnąłby przeżyć. W czasie Twojej podróży mogę przedstawić je Tobie. Umożliwię Ci doznać więcej w wakacje w Palermo na Sycylii. Przeżyć to, co znają wyłącznie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają miejscowe obyczaje, kulturę, sposób życia poprzez fakt, że mieszkają, żyją w Palermo na Sycylii. Umieją komunikować się z lokalną ludnością. Przewodniki oraz informatory są bardzo cennym źródłem informacji. Znając lokalną ludność mogę przekazać i pokazać znacznie więcej. Z lokalnym przewodnikiem, wolne chwile w Palermo na Sycylii pozostają na długo niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach poza szablonowymi szlakami. Możesz poczuć autochtoniczną kuchnię, zwyczaje. Zaznajomić się z miejscową kuchnią, zwyczajami w Palermo na Sycylii. Zrelacjonuję Ci, co wiedzą wyłącznie lokalni przewodnicy o Palermo na Sycylii. Wakacje w Palermo na Sycylii, w języku polskim, w tym się specjalizuję.

Atrakcje Sycylii

 • Ortigia
 • Plaża na Sycylii
 • Ragusa i Modica
 • Katedra w Cefalu
 • Wyspy Liparyjskie
 • Katedra w Monreale
 • Dolina Świątyń w Agrigento
 • Mozaiki kościelne w Palermo
 • Willa Romana del Casale w Ennie
 • Wschodnie świątynie w Selinunte
 • Krajobraz miejski Taorminy i teatr grecki
 • Parco Archeologico della Neapolis, Syrakuzy
 • Etna - zwiedzanie Etny koleją lub kolejką linową
 • Regionalne Muzeum Archeologiczne Antonino Salinas

Irena Zielińska-Onorato, licencjonowany polski przewodnik w Palermo.

Zwiedzanie Sycylii z polskim przewodnikiem.

Sycylia wycieczki fakultatywne po polsku

Zwiedzanie Sycylii z przewodnikiem.

Sycylia polski przewodnik

Sycylia przewodnik

Zwiedzanie Palermo z polskim przewodnikiem.

Palermo wycieczki fakultatywne po polsku

Zwiedzanie Palermo z przewodnikiem.

Palermo przewodnik

 

M.: +393 491023011

http://palermotours.pl/kontakt

anerizielona@libero.it

Specific details

Language Polish, Italian

Location

Sicily, Italy
Palermo, Sycylia

Advert details

Advert ID: 352
Displayed: 9626
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide