Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik na Sardynii. Monika Szredel. Atraklcje Sardynii.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik na Sardynii. Monika Szredel. Atraklcje Sardynii.

Monika Anna Szredel, licencjonowany polski przewodnik na Sardynii.

Travel per Te di Monika Anna Szredel

Monika Anna Szredel Dyrektor i właściciel biura podróży Travel per Te, organizującego wakacje na Sardynii, doświadczona specjalistka w zakresie "wakacji szytych na miarę". Polka od 14 lat mieszkająca na Sardynii w małym miasteczku Loiri zaraz za Olbią. W 2008 ukończyła z wyróżnieniem studia na uniwersytecie w Sassari na Sardynii na kierunku Ekonomia i Management Turystyki. Podczas studiów pracowała dla słynnego stylisty mody włoskiej Brunello Cucinelli Cashmere w butiku w Porto Cervo. Dało jej to okazję do wielu podróży i pozwoliło bywać na wszystkich ważnych wydarzeniach świata mody. Gościła na fashion week m.in. w Mediolanie, Florencji oraz Solomeo Peruggia. A kolekcje znanych projektantów mogła podziwiać w ich show room. W ramach pracy dla stylisty była odpowiedzialna za składanie zamówień do kolekcji, prezentowanych później w Porto Cervo - mieście gwiazd i luksusu. Mimo to postanowiła porzucić świat mody i skupić się - zgodnie z wykształceniem - na turystyce.

Poznawaj Sardynię z polskim przewodnikiem, który pokaże mało znane skarby w kraju i mieście oraz krainach. Przeżyj więcej oglądając Sardynię z mówiącym po polsku przewodnikiem. Członkiem lokalnej społeczności, który z zaangażowaniem podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Ukaże Ci nietuzinkowe Sardynię. Wybierz się na prywatną wyprawę po Sardynii. Skorzystaj w każdym calu z potencjału, jakie podpowiada Tobie Sardynia. Eksploruj nowe miejsca, fascynujących ludzi. Poczuj fenomenalną atmosferę, jaką można przeżyć tylko na Sardynii. Polskojęzyczny przewodnik po Sardynii pokaże Ci lokalizacje, których nie znajdziesz o Sardynii w książkach podróżniczych. Prezentacja lokalnych miejsc turystom i gościom po Sardynii to pasja, ale również sposób na życie. Nie od dziś zajmuję się odkrywaniem nieznanych miejsc na Sardynii, które każdy pragnąłby zobaczyć. Dzisiaj mogę zademonstrować je Tobie. Umożliwię Ci więcej fascynujących doznań w wakacje na Sardynii. Przeżyć to, co znają jedynie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają miejscowe obyczaje, kulturę, przyzwyczajenia dlatego, że mieszkają, żyją na Sardynii. Potrafią komunikować się z miejscową społecznością. Przewodniki oraz informatory są nader cennym źródłem informacji. Znając lokalną społeczność mogę przekazać oraz pokazać dużo więcej. Z lokalnym przewodnikiem, wakacje na Sardynii są nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych ścieżkach. Możesz poczuć inną kuchnię, nawyki. Zaznajomić się z regionalną kuchnią, zwyczajami na Sardynii. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Sardynii. Prywatne wyprawy na Sardynii, w języku polskim, to mój zawód i pasja.

Atrakcje na Sardynii

 • Bosa
 • Tharros
 • Sassari
 • Alghero
 • Castelsardo
 • Nuraghe Losa
 • Grotta di Nettuno
 • Cagliari i Costa Sud
 • Nuoro i Gennargentu
 • Odwiedź Costa Smeralda
 • Ciesz się plażami Capo Testa
 • Wycieczka do Nuraghe Su Nuraxi
 • Valle dei Nuraghi (Dolina Nuraghi)
 • Miejsca prehistoryczne w Arzachena
 • Santa Cristina Nuraghe i Święta Studnia
 • Arcipelago de la Maddalena (Wyspy Maddalena)

Monika Anna Szredel

Monika Szredel, licencjonowany polski przewodnik na Sardynii.

Piazza San Nicola, 5

Loiri Porto San Paolo

07020 Loiri OT- Sardynia, Wlochy

Regional License for Travel Agencies Nr.425

NIP EU: 02673720906

https://wakacjenasardynii.pl/

M.: +39 331 4126886

M.: +48 517 417 659

info@wakacjenasardynii.pl

Specific details

Language Polish, English, Italian

Location

Sardynia, Italy
07020 Loiri OT- Sardynia, Wlochy

Advert details

Advert ID: 236
Displayed: 2935
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide