Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Sankt Petersburgu. Katia Narowska. Wakacje w Rosji

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Sankt Petersburgu. Katia Narowska. Wakacje w Rosji

Katia Narowska, polski licencjonowany przewodnik turystyczny w Sankt Petersburgu w Rosji.

Katia Narowska

W 1988 roku skończyłam polonistykę na Uniwersytecie Leningradzkim. Po skończeniu studiów pracowałam jako przewodniczka polskojęzyczna  w biurze podróży  „Inturyst» ( największe Związku Radzieckim). Później, w ciągu ostatnich 20 lat pracowałam z turystami z Francji   w różnych biurach miasta.

Od 2008 roku jestem indywidualnym przedsiębiorcą, prowadzę własną działalność gospodarczą. Mam konto w euro. Wystawiam faktury w razie potrzeby.

Pracuję  razem z moimi kolegami , wszyscy są  licencjonowanymi polskojęzycznymi przewodnikami po Sankt-Petersburgu.

Wszyscy   przewodnicy posiadają wymagane licencje, długoletnie doświadczenie , znają miejscową historię, zwyczaje i tradycje i potrafią zwrócić uwagę klientów na najważniejsze i najbardziej interesujące aspekty ich podróży.

Poznaj Rosję z mówiącym po polsku przewodnikiem, który przedstawi ukryte skarby w kraju i mieście oraz jego otoczeniu. Zaznaj więcej oglądając Rosję z mówiącym po polsku przewodnikiem. Mieszkańcem kraju i miasta, który z przyjemnością podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Udostępni Ci zaskakujące Rosję. Wybierz się na prywatną tour po Rosji i Sankt Petersburgu. Wykorzystaj na wskroś niezapomniane chwile, jakie proponuje Tobie Rosja . Poznawaj nowe lokalizacje, nowych ludzi. Poczuj unikalną atmosferę, którą można doświadczyć wyłącznie w Rosji w Sankt Petersburgu. Polskojęzyczny przewodnik po Rosji i Sankt Petersburgu odkryje Ci miejsca, jakich nie wyszukasz o Rosji i Sankt Petersburgu w książkach podróżniczych. Oprowadzanie turystów oraz gości po Rosji i Sankt Petersburgu to hobby, lecz też sposób na życie. Od dawna zajmuję się odnajdowaniem niedostępnych miejsc Rosji, które każdy pragnąłby zobaczyć. Dzisiaj mogę zaprezentować je Tobie. Zapewnię Ci więcej nietuzinkowych przeżyć w wakacje w Rosji i Sankt Petersburgu. Zaznać to, co znają tylko osoby które tu mieszkają. Osoby, które znają regionalne zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia dlatego, że mieszkają, żyją w Rosji w Sankt Petersburgu. Potrafią komunikować się z miejscową społecznością. Przewodniki i informatory są bardzo cennym źródłem wiedzy. Znając regionalną społeczność mogę przekazać oraz przedstawić znacznie więcej. Z polskim przewodnikiem, wolne chwile w Rosji i Sankt Petersburgu pozostają na długo przygodą życia, której nie zapomnisz. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych miejscach. Możesz zapoznać lokalną kuchnię, zwyczaje. Zaznajomić się z lokalną kuchnią, zwyczajami Rosji. Zrelacjonuję Ci, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Rosji i Sankt Petersburgu. Wycieczki fakultatywne w Rosji i Sankt Petersburgu, z polskojęzycznym przewodnikiem, to profesja i pasja, którą wykonuję od lat.

knarowska@mail.ru

knarowska@gmail.com

Telefon:  +7 812 303 79 60

Telefon komórkowy:  +7 911 231 13 37

http://wycieczki-petersburg.com/kontakty/

Specific details

Language Polish, Russian

Location

Russia
Sankt Petersburg

Advert details

Advert ID: 646
Displayed: 1850
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide