Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik po Porto Róża Jędrzejko. Atrakcje Porto

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik po Porto Róża Jędrzejko. Atrakcje Porto

Róża Jędrzejko. Polski przewodnik po Porto.

Jesteśmy zarejestrowaną w Portugalii, polskojęzyczną firmą turystyczną. Nasza specjalizacja to zwiedzanie dla grup prywatnych jak i współpraca z biurami podroży. Nasza dewiza: Nie tylko muzea!

Poznawaj Porto z lokalnym przewodnikiem, który zaproponuje nieopisane w przewodnikach skarby w kraju i mieście i okolicach. Doświadcz więcej zwiedzając Porto z oprowadzającym po polsku przewodnikiem. Kimś, kto zna kraj i miasto z przyjemnością podzieli się z Tobą własną wiedzą. Odkryje Ci inne Porto. Wybierz się na prywatną tułaczkę po Porto i Portugalii. Skorzystaj w pełni z opcji, które oferuje Tobie Porto. Poznawaj nowe miejsca, fascynujących ludzi. Poczuj wyjątkową atmosferę, którą można przeżyć wyłącznie w Porto w Portugalii. Lokalny przewodnik po Porto i Portugalii pokaże Ci miejsca, których nie wyszukasz o Porto i Portugalii w żadnym informatorze. Oprowadzanie turystów i gości po Porto i Portugalii to zamiłowanie, pomimo to także sposób na życie. Od wielu lat zajmuję się odnajdowaniem skrytych miejsc Porto, które każdy marzy doświadczyć. W czasie Twojej podróży mogę odkryć je Tobie. Umożliwię Ci doznać więcej w wakacje w Porto i Portugalii. Przeżyć to, co znają wyłącznie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają miejscowe zwyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, że mieszkają, żyją w Porto w Portugalii. Potrafią komunikować się z lokalną ludnością. Przewodniki i foldery są bardzo cennym źródłem wiedzy. Znając regionalną ludność mogę przekazać oraz przedstawić znacznie więcej. Z lokalnym przewodnikiem, wolne chwile w Porto i Portugalii będą przygodą życia, której nie zapomnisz. Ze mną możesz być w miejscach poza utartymi szlakami. Możesz zapoznać miejscową kuchnię, zwyczaje. Zaznajomić się z miejscową kuchnią, obyczajami Porto. Zrelacjonuję Ci, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Porto i Portugalii. Wakacje w Porto i Portugalii, z polskojęzycznym przewodnikiem, to, na czym się znam.

Jako przewodnik po Porto mogę pokazać Ci atrakcje Porto

 • Wieża Clérigos
 • Palácio da Bolsa, dawna giełda papierów wartościowych w Porto
 • Wspinaczka na most w Porto
 • Kościół Św.
 • Cais da Ribeira, nadrzeczna dzielnica Porto
 • Most Dom Luís I - najbardziej kultowe budowle Portugalii
 • Sé (katedra)
 • Vila Nova de Gaia
 • Muzeum Narodowe Soares dos Reis
 • Igreja do Carmo, XVIII-wieczny kościół
 • Casa da Música (Dom Muzyki)
 • Muzeum Sztuki Współczesnej Fundacji Serralves
 • Café Majestic z charakterystyczną fasadą secesyjną

polski angielski

Wycieczki po Porto z polskim przewodnikiem.

Przewodnik po Porto w języku polskim.

Zwiedzanie Porto z polskim przewodnikiem.

Indywidualne zwiedzanie Porto z przewodnikiem.

Porto przewodnik po polsku.

Przewodnik Porto po polsku.

Róża Jędrzejko. Polski przewodnik po Porto.

http://przewodnikporto.pl/

+351 918 860 115

+351 920 402 194

roza.jedrzejko@gmail.com

Specific details

Language Polish, English

Location

Portugal
Porto

Advert details

Advert ID: 142
Displayed: 6586
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide