Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Ochrydzie w Macedonii. Sławomira Celeska. Wakacje w Macedonii

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Ochrydzie w Macedonii. Sławomira Celeska. Wakacje w Macedonii

Sławomira Celeska, polski przewodnik w Ochrydzie w Macedonii

Sławomira Celeska, in order to make Your holidays even more authentic I offer You a selection of exciting excursions and adventure activities like explore Macedonian cities , Ohrid Lake , National Parks , boat trips , adventure trips with diving , paragliding , horse riding , night cruising , cruising to the Bay Of Bones ,wine tours and traditional cuisine . I offer You meeting and adventure with the country where the sun eternally shines.

English (native), Български, Македонски, Polski, Srpski, Русский, Slovenski

Poznaj Macedonię z mówiącym po polsku przewodnikiem, który zaproponuje ukryte skarby w kraju i mieście oraz okolicach. Zasmakuj więcej zwiedzając Macedonię z oprowadzającym po polsku przewodnikiem. Mieszkańcem kraju i miasta, który chętnie podzieli się z Tobą swą wiedzą. Odkryje Ci inne Macedonię. Wybierz się na prywatną wędrówkę po Macedonii. Skorzystaj w pełni z potencjału, jakie oferuje Tobie Macedonia. Poznaj nowe miejscowości, nowych ludzi. Poczuj wyjątkową atmosferę, którą możesz doświadczyć jedynie w Macedonii. Lokalny przewodnik po Macedonii przedstawi Ci miejsca, jakich nie odszukasz o Macedonii w przewodniku. Oprowadzanie turystów oraz gości po Macedonii to hobby, jednak dodatkowo sposób na życie. Od wielu lat zajmuję się odkrywaniem nieznanych miejsc Macedonii, które każdy marzy przeżyć. W czasie Twojej podróży mogę przedstawić je Tobie. Zagwarantuję Ci więcej nietuzinkowych przeżyć w wakacje w Ochrydzie w Macedonii. Przeżyć to, co znają jedynie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają lokalne zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia dlatego, iż mieszkają, żyją w Macedonii. Potrafią komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki oraz foldery są nader cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną ludność mogę opowiedzieć i pokazać dużo więcej. Z lokalnym przewodnikiem, wczasy w Ochrydzie w Macedonii będą nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych ścieżkach. Możesz doświadczyć rodzimą kuchnię, zwyczaje. Zaznajomić się z rodzimą kuchnią, obyczajami Macedonii. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Macedonii i Ochrydzie. Prywatne wyprawy w Macedonii, z lokalnym przewodnikiem, to obszar moich kompetencji i doświadczenia.

Sławomira Celeska, polski przewodnik w Ochrydzie

E.: Slawomiraceleska@gmail.com

F.: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012938653581

M.: +389 75 252 067

 

 

Specific details

Language Polish, English

Location

North Macedonia
Ochryda

Advert details

Advert ID: 650
Displayed: 5171
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide