Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik na Malcie. Kamil Augustyn. Wakacje na Malcie.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik na Malcie. Kamil Augustyn. Wakacje na Malcie.

Kamil Augustyn, licencjonowany, polski przewodnik na Malcie.

Poznaj historię i kulturę Malty z licencjonowanym przewodnikiem. Odkryj tajemnice tej wyspy jak i piękno przyrody. Poznaj życie codzienne wyspiarzy ich troski i radości oraz dowiedz się jak wygląda życie człowieka z północy w śródziemnomorskim kraju.

Mam to szczęście, że już od czasów szkoły podstawowej miałem wspaniałych nauczycieli historii, którzy potrafili przekazać swoją wiedzę w sposób interesujący i przystępny. Tak więc z biegiem czasu i kolejnymi szkołami dochodziłem do wniosku, że to droga dla mnie. Obecnie mieszkam na Malcie i zdecydowałem, że powinienem zrobić coś co będzie bliskie nauczycielstwu i historii które studiowałem w Polsce. I tak oto zostałem przewodnikiem turystycznym na Malcie.

Polski przewodnik na Malcie. Kamil Augustyn. Wakacje na Malcie. Kamil Augustyn, polski licencjonowany przewodnik na Malcie. Poznawaj Maltę z polskim przewodnikiem, który zaprowadzi mniej znane skarby w kraju i mieście i okolicach. Doświadcz więcej oglądając Maltę z oprowadzającym po polsku przewodnikiem. Członkiem lokalnej społeczności, który chętnie podzieli się z Tobą własną wiedzą. Przedstawi Ci nieodkryte Maltę. Wybierz się na prywatną wyprawę po Malcie. Wykorzystaj do końca przeżycia, które prezentuje Tobie Malta . Odkrywaj nowe lokalizacje, interesujących ludzi. Poczuj nadzwyczajną atmosferę, którą można doznać wyłącznie na Malcie. Lokalny przewodnik po Malcie odkryje Ci miejsca, których nie odszukasz o Malcie w książkach podróżniczych. Pokazywanie miejsc turystom oraz gościom po Malcie to hobby, jednak przede wszystkim sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się odkrywaniem nieoficjalnych miejsc Malty, które każdy pragnąłby przeżyć. W czasie Twoich wakacji mogę odkryć je Tobie. Umożliwię Ci więcej interesujących doświadczeń w wakacje w Malcie. Doznać to, co znają tylko osoby tu mieszkające. Osoby, które znają lokalne zwyczaje, kulturę, sposób życia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją na Malcie. Potrafią komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki a także katalogi są bardzo cennym źródłem informacji. Znając lokalną ludność mogę opowiedzieć oraz pokazać dużo więcej. Z lokalnym przewodnikiem, wolne chwile w Malcie pozostają na długo nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach poza szablonowymi szlakami. Możesz poznać autochtoniczną kuchnię, zwyczaje. Zaznajomić się z rodzimą kuchnią, rytuałami Malty. Przedstawię Ci, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Malcie. Wyprawy w Malcie, po polsku, to mój zawód i pasja.

Wycieczki po Malcie z polskim przewodnikiem

Atrakcje Malty

 • Valletta, elegancka stolica Malty.
 • Wyspa Gozo, najbardziej idylliczna destynacja wśród Wysp Maltańskich. Znajduje się tu Victoria, średniowieczne miasto, Marsalforn, nadmorski kurort, Świątynie Ggantija, najważniejsze stanowisko archeologiczne na Wyspach Maltańskich, pochodzące z około 3500 r. p.n.e.
 • Mdina, bajkowe miasto, Katedra św. Pawła, wspaniała barokowa budowla...
 • Rabat,
 • Hal Saflieni Hypogeum, podziemne cmentarzysko z epoki neolitu.
 • Prehistoryczne Świątynie Tarxien, największe i najlepiej zachowane prehistoryczne miejsce kultu na Malcie.
 • Błękitna Laguna, wyspa Comino, hipnotyzująca sceneria krystalicznie czystych, turkusowych wód.
 • Błękitna Grota (Blue Grotto), najlepiej odwiedzić ją przed godziną 14, kiedy światło słoneczne najlepiej oświetla wodę.
 • Dingli Cliffs,
 • Plaża Golden Bay,
 • Zatoka Ghajn Tuffieha
 • Zatoka Gnejna
 • Nadmorski urok Mellieha,
 • Świątynie Hagar Qim,
 • Świątynie Mnajdra z maltańskiej epoki brązu,

San Pawl il-Baħar, Malta

M.: +356 9950 9242

Kamil Augustyn, licencjonowany, polski przewodnik na Malcie.

Zwiedzanie Malty z polskim przewodnikiem.

Zwiedzanie Malty z przewodnikiem.

Indywidualne zwiedzanie Malty.

Malta przewodnik po polsku.

Przewodnik po Malcie.

Wycieczka po Malcie z polskim przewodnikiem.

Malta przewodnik po polsku.

W.: guide4malta.com

F.: https://www.facebook.com/guide4malta/

guide4malta@gmail.com

 

Specific details

Language Polish, English

Location

Malta
Valletta

Advert details

Advert ID: 567
Displayed: 4291
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide