Odyseos.com
Experience more on holiday

Polskojęzyczny przewodnik we Lwowie Larysa Maraszewska, wakacje w we Lwowie na Ukrainie

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polskojęzyczny przewodnik we Lwowie Larysa Maraszewska, wakacje w we Lwowie na Ukrainie 

Larysa Maraszewska, polskojęzyczny licencjonowany przewodnik we Lwowie na Ukrainie

Przewodnik po Lwowie - przewodnicy Lwów

Z zawodu jestem nauczycielką a obecnie licencjonowany przewodnik po Lwowie i innych ciekawych miejscach na Ukrainie. Każdą wycieczkę staram się zmienić w niezapomnianą przygodę, przedstawiając legendy i ciekawostki tak, aby pozostała ona na długo w pamięci uczestników. Jestem również pilotem wycieczek, opiekuję się grupą od momentu wyjazdu z Polski aż do powrotu do kraju (jeżeli takie jest życzenie). Załatwiam formalności, odprawy na przejściu granicznym a pomaga mi w tym znajomość przepisów ukraińskich. Mieszkam w Polsce (Kraków) i na Ukrainie (Stryj). Znam w mowie i w piśmie język polski, rosyjski, ukraiński i w mowie hebrajski. przewodnik po Lwowie

Wszystkim zorganizowanym grupom oferuję pomoc w wyborze najciekawszych tras oraz oprowadzenie uczestników wycieczki po wybranych obiektach. Doradzę odpowiednią bazę noclegową.

Przygotowałam kilka propozycji wycieczkowych na Ukrainę z możliwością ich modyfikacji zgodnie z Państwa życzeniem.

przewodnicy Lwów

Dojazd do Lwowa przez przejścia graniczne w Medyce, Korczowej i Rawie Ruskiej lub przez mało uczęszczane Krościenko gdzie w większości będzie można zobaczyć ciche i senne galicyjskie miasteczka z duża ilością pamiątek świadczących o polskości tego regionu. W większości czas tu zatrzymał się w 1945 roku po zakończeniu II wojny światowej.

Odkryj Ukrainę z mówiącym po polsku przewodnikiem, który przedstawi mało znane skarby w kraju i mieście oraz okolicach. Przeżyj więcej oglądając Ukrainę z lokalnym przewodnikiem. Osobą, która zna kraj i miasto z entuzjazmem podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Przedstawi Ci nietuzinkowe Ukrainę. Wybierz się na prywatną wyprawę po Ukrainie we Lwowie. Skorzystaj w pełni z możliwości, które oferuje Tobie Ukraina . Wyłuskuj nowe miejsca, interesujących ludzi. Poczuj wyjątkową atmosferę, jaką możesz przeżyć tylko na Ukrainie we Lwowie. Lokalny przewodnik po Ukrainie we Lwowie przedstawi Ci miejsca, jakich nie wyszukasz o Ukrainie we Lwowie w informatorach turystycznych. Pokazywanie miejsc turystom i gościom po Ukrainie we Lwowie to pasja, lecz także sposób na życie. Nie od dziś zajmuję się odnajdowaniem niedostępnych miejsc Ukrainie, które każdy pragnąłby zobaczyć. Teraz mogę zaprezentować je Tobie. Umożliwię Ci więcej nietuzinkowych doznań w wczasy w Ukrainie we Lwowie. Przeżyć to, co znają wyłącznie osoby które tu mieszkają. Osoby, które znają miejscowe zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, że mieszkają, żyją na Ukrainie we Lwowie. Umieją komunikować się z lokalną ludnością. Przewodniki oraz informatory są nader cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną ludność mogę opowiedzieć i przedstawić dużo więcej. Z polskim przewodnikiem, wczasy w Ukrainie we Lwowie staną się niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach poza utartymi trasami. Możesz odkryć inną kuchnię, rytuały. Zapoznać się z miejscową kuchnią, obyczajami Ukrainie. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Ukrainie we Lwowie. Wycieczki w Ukrainie we Lwowie, po polsku, to źródło mojego utrzymania.

https://www.facebook.com/larysa.maraszewska

Firma: Larysa Maraszewska

Telefon: 601468251,

+380 96 855 8311

00380933730557

Naukowa, 79060 Lwów

http://malypodroznik.com/

Specific details

Language Polish, Russian

Location

Lviv, Ukraine
Naukowa, 79060 Lwów

Advert details

Advert ID: 543
Displayed: 2346
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide