Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Rydze na Łotwie Henryk Witkowski

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Rydze na Łotwie Henryk Witkowski

Henryk Witkowski, polski licenencjonowany przewodnik turystyczny i organizator wycieczek w Rydze na Łotwie po krajach bałtyckich

Licenencjonowany przewodnik turystyczny i organizator wycieczek po krajach bałtyckich.

Poznaj Łotwę z mówiącym po polsku przewodnikiem, który przedstawi ukryte skarby w kraju i mieście oraz okolicy. Doświadcz więcej poznając Łotwę z mówiącym po polsku przewodnikiem. Lokalnym przewodnikiem w kraju, który z radością podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Ukaże Ci nieznane Łotwę. Wybierz się na prywatną przywatną wyprawę po Łotwie i Rydze . Skorzystaj w każdym calu z opcji, jakie ma do zaoferowania Tobie Łotwa . Odkryj nowe miejsca, nowych ludzi. Poczuj fenomenalną atmosferę, którą można doświadczyć tylko w Łotwie w Rydze. Mówiący po polsku przewodnik po Łotwie i Rydze  pokaże Ci lokalizacje, których nie znajdziesz o Łotwie i Rydze  w informatorach turystycznych. Pokazywanie miejsc turystom oraz gościom po Łotwie i Rydze  to zamiłowanie, ale równolegle sposób na życie. Od dawna zajmuję się prezentowaniem skrytych miejsc Łotwie, które każdy chciałby zobaczyć. W tej chwili mogę odkryć je Tobie. Umożliwię Ci zaznać więcej w wczasy w Łotwie i Rydze . Doświadczyć to, co znają wyłącznie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają regionalne zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, że mieszkają, żyją w Łotwie w Rydze. Potrafią komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki oraz foldery są nader cennym źródłem wiedzy. Znając miejscową społeczność mogę przekazać i zademonstrować znacznie więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wczasy w Łotwie i Rydze  są nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach poza utartymi trasami. Możesz zapoznać regionalną kuchnię, nawyki. Zapoznać się z lokalną kuchnią, obyczajami Łotwie. Zrelacjonuję Ci, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Łotwie i Rydze . Wycieczki w Łotwie i Rydze , z polskim przewodnikiem, to profesja i pasja, którą wykonuję od lat.

Polski, niemiecki, włoski, rosyjski  

Łotwa, Litwa, Estonia,

Ryga, Wilno, Tallin

henryk.antoni.witkowski@gmail.com

+371 27815557

Specific details

Language Polish, German, Russian, COM_DJCLASSIFIEDS_WOSKI

Location

Latvia
Ryga

Advert details

Advert ID: 680
Displayed: 3762
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide