Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Tallinie. Lemmi Erin. Atrakcje Tallina.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Tallinie. Lemmi Erin. Atrakcje Tallina.

Lemmi Erin licencjonowany, polski przewodnik w Tallinie. Przewodnik w Estonii.

Oprowadzanie w językach: polskim, estońskim lub rosyjskim

Jestem licencjonowanym profesjonalnym przewodnikiem turystycznym po Tallinie i Parku Narodowym Lahemaa, członkiem Stowarzyszenia Przewodników Tallińskich (Tallinna Giidide Ühing).

Poznawaj Tallin z mówiącym po polsku przewodnikiem, który przedstawi mało znane skarby w kraju i mieście oraz otaczających go okolicach. Doświadcz więcej poznając Tallin z lokalnym przewodnikiem. Mieszkańcem kraju i miasta, który chętnie podzieli się z Tobą swą wiedzą. Udostępni Ci nieodkryte Tallin. Wybierz się na prywatną przywatną wyprawę po Tallinie w Estonii. Skorzystaj w pełni z możliwości, jakie ma do zaoferowania Tobie Tallin. Odsłaniaj nowe lokalizacje, fascynujących ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, jaką możesz zaznać tylko w Tallinie i Estonii. Lokalny przewodnik po Tallinie w Estonii pokaże Ci lokalizacje, jakich nie odszukasz oTallinie w Estonii w przewodniku. Prezentacja lokalnych miejsc turystom i gościom po Tallinie w Estonii to pasja, lecz równolegle sposób na życie. Od pewnego czasu zajmuję się prezentowaniem nieoficjalnych miejsc w Tallinie, które każdy chciałby zobaczyć. Dzisiaj mogę pokazać je Tobie. Umożliwię Ci przeżyć więcej w wczasy w Tallinie w Estonii. Przeżyć to, co znają tylko mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają miejscowe zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia dlatego, iż mieszkają, żyją w Tallinie i Estonii. Potrafią komunikować się z miejscową społecznością. Przewodniki oraz foldery są nader cennym źródłem wiedzy. Znając miejscową społeczność mogę przekazać i pokazać dużo więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wolne chwile w Tallinie w Estonii staną się niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach poza szablonowymi szlakami. Możesz odkryć lokalną kuchnię, rytuały. Zaznajomić się z lokalną kuchnią, obyczajami w Tallinie. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą wyłącznie lokalni przewodnicy oTallinie w Estonii. Wakacje w Tallinie w Estonii, w języku polskim, w tym się specjalizuję.

OÜ Euros Koolitus, Arbu 1, 13617 Tallinn, Estonia

Lemmi Erin licencjonowany, polski przewodnik w Tallinie.

Lemmi Erin licencjonowany, polski przewodnik w Estonii.

M.:  +372 5222135

lemmi@euroskoolitus.eu  

euros@hot.ee

Specific details

Language Polish, Russian

Location

Estonia
OÜ Euros Koolitus, Arbu 1, 13617 Tallinn, Estonia

Advert details

Advert ID: 386
Displayed: 4005
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide